Spojte se s námi


Bojové sporty

Procházkův rival Jamahal Hill v problémech. Byl zatčen a čelí nepříjemnému obvinění

Jiří Procházka bohužel v listopadu titul polotěžké váhy UFC zpět nezískal a králem tak je Alex Pereira. Toho má po svém návratu vyzvat Jamahal Hill, jenž se neustále do všech naváží. Američan s prořízlou pusou se ovšem dostal do maléru.

Publikováno

dne

Jiří Procházka bohužel v listopadu titul polotěžké váhy UFC zpět nezískal a králem tak je Alex Pereira. Toho má po svém návratu vyzvat Jamahal Hill, jenž se neustále do všech naváží. Američan s prořízlou pusou se ovšem dostal do maléru.

Alex Pereira v listopadu bohužel pro československé MMA fanoušky psal opět a zase historii. Porazil Jiřího Procházku v boji o post krále polotěžké váhy UFC. Ve druhém kole BJP ukončil. Ihned se však začalo řešit, že rozhodčí Marc Goddard ukončil duel dříve, než by bylo zdrávo.

Zatímco Procházka nyní dalšího soupeře vyhlíží a není vůbec jisté, s kým by měl jít do boje, Brazilec má jasno. Jeho dalším soupeřem má být Jamahal Hill, jenž získal titul poté, co jej uvolnil moravský samuraj.

Hill se ovšem stále dává dohromady z vážného zranění, které si přivodil, když byl šampionem a když se vyhlížel termín jeho duelu s Procházkou. Nyní se ovšem americký ranař, který má hodně prořízlou pusu, dostal do potíží.

V amerických médiích se totiž objevila informace, že bývalý šampion polotěžké váhy UFC byl zatčen policií a čelí nepříjemnému obvinění.

Jamahal Hill v problémech

Jamahal Hill nyní čelí obvinění z domácího násilí. Měl totiž napadnout svého bratra Jamese Anthonyho Hilla Jr., kterému měl způsobit vážné či přinejmenším přitěžující zranění.

Jamahala policie zadržela v pondělí. Strávil chvíli ve věznici Kent County. Nicméně ve stejný den jej policie propustila s tím, že vyšetřování probíhá, zatímco je bojovník na svobodě.

Hill se tedy bude muset obhajovat před soudem. Jeho zástupce Brian Butler ze společnosti Suckerpunch Entertainment pro MMA Fighting označil zprávy v médiích jako clickbaity. Americký bojovník trvá na své nevině a obvinění jsou podle něj falešná.

„Nebudeme se k tomu dále vyjadřovat, dokud nevyjde pravda najevo u soudu,“ dodal Butler.

Americká média mimo to ovšem připomínají, že Hill patří mezi bojovníky, kteří se zastávali šéfa UFC Dany Whitea poté, co fyzicky napadl svou ženu. Mimo to naznačil, že si hodlá fyzicky vyřídit spory s novinářem Arielem Helwanim kvůli rozhovoru s Jiřím Procházkou.

Pokud by byl Hill skutečně obviněn, mohla by to být potenciálně kaňka také na jeho cestě za titulem v UFC, které by jej mohlo připravit o šanci.

Zdroj: MMA Fighting

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.