Reklama

Procházka o vítězném loktu: Vyplynulo to z okamžiku. Řekl jsem si, že by se tam hodil, tak jsem ho tam poslal

Jiří Procházka zvítězil i ve svém druhém zápase v nejprestižnější MMA organizaci světa. Dominicka Reyese ukončil po vynikajícím KO ve druhém kole. Reyese uhodil loktem a ten neměl šanci zareagovat. Co o tom řekl rodák z Hostěradic?

Zdroj: Se svolením Jiřího Procházky

Dominick Reyes Jiřího Procházku potrápil, zápas však nakonec skončil tak, jak si valná většina českých fanoušků přála.

A rozhodně se bylo na co dívat. Procházka Reyese ukončil po nádherném loktu a amerického bojovníka poslal k zemi.

Plánoval takový úder? “Prostě to vyplynulo z okamžiku. Po těch bombách z kontru, které Dominick trefil, jsem neměl šanci něco vymýšlet a plánovat. Řekl jsem si, že by se teď možná hodil loket z otočky, tak jsem ho tam poslal,” řekl na tiskové konferenci.

Následně s humorem zmínil, že mu k vítězství pomohl i zajímavý účes. “Právě proto mám tuhle svou anténu. Díky ní chytám takové nápady,” dodal.

Díky této výhře jej čeká s největší pravděpodobností v následujícím zápase bitva o titul. Dost možná s polským bijcem Janem Blachowiczem, který má nicméně na září již naplánovaný zápas.

Na našem facebookovém profilu jsme dělali soutěž o tričko z oficiálního fanshopu BJP Store. Vítěz je bohužel pouze jeden, i tak si ale můžete udělat radost a koupit si produkt momentálně nejlepšího tuzemského MMA zápasníka.

Zdroj: UFC, MMA Shorties

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené