Spojte se s námi


Bojové sporty

Procházka: Já jsem to pak Goddardovi druhý den říkal, že ať to příště nechá do úplně jasného konce. Co mu odpověděl?

Jiří Procházka je po své porážce v UFc stále vidět a ještě několik týdnů bude trvat, než si odpočine od mediálních povinností. Nyní promluvil o rozhodčím Marcu Goddardovi, se kterým měl šanci si promluvit. Jak podle něj viděl ukončení zápasu?

Publikováno

dne

Jiří Procházka je po své porážce v UFc stále vidět a ještě několik týdnů bude trvat, než si odpočine od mediálních povinností. Nyní promluvil o rozhodčím Marcu Goddardovi, se kterým měl šanci si promluvit. Jak podle něj viděl ukončení zápasu?

Na turnaji UFC 295 jsme viděli i titulový souboj Jiřího Procházky s Alexem Pereirou. Mírným favoritem byl český zápasník, první kolo ale ukázalo vyrovnanou bitvu. Je otázkou, kdo jej vyhrál, odborníci si taktéž nebyli zcela jistí.

V tom druhém se ale Procházkovi dařilo více a dokázal jej několikrát dobře trefit. Když se ale pokusil nahnat Brazilce k pletivu, chytil dvě rány do obličeje a po té druhé se skácel k zemi. Situaci se ještě snažil zachránit, ale inkasoval další údery a když se nad něj Pereira dostal, rozhodčí zápas ukončil.

Sporné ukončení se řeší i dva týdny po zápase, nyní ale Procházka promluvil o tom, co mu vlastně druhý den řekl samotný Marc Goddard, jenž byl hlavním rozhodčím zmiňovaného zápasu.

Procházka o Goddardovi

„Každý rozhodčí je jiný. Rozhodlo se tak, jak se rozhodlo. Já jsem to pak Goddardovi druhý den říkal, že ať to příště nechá do úplně jasného konce. Ať už z mé strany nebo z druhé strany. Já věřím, že do příště už jenom z mé strany, co se týče ukončování protivníků.

Já jedu do té doby, dokud fakt vidím, že tam je odpor. Marc Goddard mi na to řekl takové ty klasické řeči ohledně toho že musí dbát na zdraví zápasníků, že tam byl slepý moment…

Už se k tomu asi nechci vracet. Bylo to rychlé a možná to mohl nechat. Možná ne. Možná, možná. Co by, kdyby. O tom se nechci bavit,“ vysvětlil Procházka pro iDNES.

Procházku už evidentně omílání tohoto momentu příliš nebaví, fanoušky to nicmén stále zajímá. Vše rázně ukončí oznámení dalšího souboje, na to by ale mělo dojít nejdříve na začátku příštího roku.

Zdroj: iDNES

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.