Reklama

Proč se McGregor v zápase s Poirierem ošklivě zranil? Ir trpí na únavové zlomeniny

V uplynulém týdnu se v MMA světě neřešilo prakticky nic jiného, než ošklivé zranění Conora McGregora a jak k němu mohlo dojít. To nyní vysvětlil i samotný zápasník, který řekl, že šel do zápasu zraněný a navíc trpí na únavové zlomeniny.

Conor McGregor si vážné zranění nohy způsobil na konci prvního kola v zápase s Dustinem Poirierem, který právě kvůli rozhodnutí doktora prohrál.

Celý MMA svět tak řešil, jak je možné, že si irský zápasník udělal takové zranění při nezaviněném došlápnutí. To nyní sám McGregor vysvětlil.

“Do zápasu jsem šel se zraněním. Klidně se zeptejte Dany Whitea a hlavního UFC doktora Davidsona. Moc dobře to věděli. Trpěl jsem na únavové zlomeniny. Dokonce jsme se bavili o tom, že by se kvůli tomu mohl souboj úplně zrušit,” řekl ve svém videu.

McGregor je nyní po operaci a hýří optimismem. Ve své noze má totiž výztuhu z titanu, díky které se dle jeho slov cítí jako Terminátor.

O této operaci se prý mělo mluvit již před zápasem, ale McGregor by do ní bez vážnějšího důvodu nešel.

Nyní tak musí rehabilitovat a do plného tréninku se v příštích měsících nezapojí. Jakmile však začne, očekává se příprava čtvrtého klání s Poirierem.

Zdroj: MMA Shorties

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené