Spojte se s námi


Bojové sporty

Proč Lauberová nenastoupila do zápasu s Lady Dee? Důvodem je zakázaná nástupovka, jejíž podrobnosti nyní prozdradil Žralok Patrik

Nikola Lauberová se na úvodní tiskové konferenci postarala o největší „show“, do zápasu s Lady Dee ale již nenaskočila. Krátce před zápasem se rozhodla organizaci opustit z důvodu zakázané nástupovky. Patrik Žralok nyní prozradil, o co se chtěla pokusit.

Publikováno

dne

Nikola Lauberová se na úvodní tiskové konferenci postarala o největší „show“, do zápasu s Lady Dee ale již nenaskočila. Krátce před zápasem se rozhodla organizaci opustit z důvodu zakázané nástupovky. Patrik Žralok nyní prozradil, o co se chtěla pokusit.

Další turnaj organizace Clash of the Stars je za námi. Jeho vrcholem byl souboj Aleše Bejra s Jaromírem Soukupem, ten jsme ale vlastně ani neviděli. Bejr se profauloval k diskvalifikaci a po porážce si tradičně řekl o Lesýčka.

Další zápas, který jsme neviděli, měl obstarat Miroslav Fayne Loner s Tadeášem Veselým. Druhého jmenovaného ale napadl jeden z diváků a zápas musel být zrušen. Mluvilo se o zástavě srdce, informace ale nejsou nikterak podloženy.

Neviděli jsme ani očekávaný souboj Lady Dee s Nikolovu Lauberovou. V tomto případě jde vina jen a pouze za Lauberovou, která se rozhodla ze zápasu odstoupit krátce před jeho startem a do klece tak musela náhradnice Eliška Kovaříková, která se snažila, avšak bez tréninku neměla šanci na úspěch.

Proč Lauberová nenastoupila?

Důvodem absence Lauberové je zakázaná nástupovka. Tuto informaci fanouškům podali komentáři zápasu Tomáš Linh Le Sy s Jakubem Jírou, přičemž se spekulovalo, o co mohlo jít, když to organizace jako je Clash zakázala.

Patrik Žralok po své porážce s Václavem Mikuláškem ale celou situaci přiblížil v rozhovoru s Willym Caem. Jeho slova naleznete v přiloženém videu.

Dle slov Žraloka je naprosto pochopitelné, že organizace vše zatrhla. Lauberová si přišla jen udělat čísla a sama přiznala, že ani netrénovala. Oddechnout si musely sázkové kanceláře, na Lady Dee bylo vsazeno několik milionů, přičemž mnoho sázkařů využilo tehdy ještě výhodného kurzu.

Zatímco Dee má dveře v organizaci rozhodně otevřené a můžeme jí v kleci vidět i v budoucnu, jméno Lauberové upadne v zapomnění. Možná je to nakonec pro organizaci dobře, že se rozhodla odejít sama od sebe.

Zdroj: Willy Cao, Clash of the Stars

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.