Spojte se s námi


Ostatní

Pro záchranu je schopný udělat vše! Turecký Elaziğspor v zimě přivedl 22 hráčů

Publikováno

dne

Elaziğspor se nachází na předposledním místě v druhé turecké lize, a pro udržení se v soutěži je schopný udělat vše! V zimním přestupovém období se mu povedlo získat 22 nových hráčů za necelé dvě hodiny, díky čemuž vytvořil nový světový rekord.

Dosavadní výkony tohoto celku nebyly v probíhající sezóně zrovna dvakrát přesvědčivé. Z dvaceti zápasů Elazagispor vyhrál pouze čtyři, pětkrát remizoval a hned v jedenácti případech prohrál.

Tato situace vedla Elaziğspor k mohutnému posílení kádru. V zimě získal dvanáct hráčů na trvalý přestup a dalších deset hráčů na hostování. Ti budou v klubu působit do konce sezony.

K těmto přestupům navíc došlo během necelých dvou hodin! Elaziğspor měl totiž během ledna zakázané přestupy, turecký svaz tento zákaz zrušil až 31.1. něco málo po 22 hodině.

„Rád bych poděkoval všem v klubu, kteří přispěli svým úsilím. Současně jsme jednali se svazem o ukončení zákazu a s hráči, o něž jsme měli zájem. Jakmile byl náš zákaz zrušen, kontaktovali jsme fotbalisty a během necelých dvou hodin dokončili přestupy,“ těmito slovy okomentoval počin Elaziğsporu jeho prezident Selcuk Ozturk.

Jestli se tomuto tureckému celku povede ve druhé lize udržet zatím jisté není, ale se svými lednovými přestupy zapsal neodmyslitelně do fotbalové historie.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.