Spojte se s námi


Bojové sporty

Příprava na Langera? V Dubaji jsem chytil Chimaeovu partu a už jsem se z toho nedostal. Byl jsem tam ráno, odpoledne i večer

Karlos Vémola na začátku měsíce října bude bojovat s Pavolem Langerem o titul polotěžké váhy. Část přípravy absolvoval v Dubaji i Thajsku, kde se setkal i s Khamzatem Chimaevem. Jak si jí užil?

Publikováno

dne

Karlos Vémola na začátku měsíce října bude bojovat s Pavolem Langerem o titul polotěžké váhy. Část přípravy absolvoval v Dubaji i Thajsku, kde se setkal i s Khamzatem Chimaevem. Jak si jí užil?

Porážka s Patrikem Kinclem jej hodila zpátky na zem, avšak Karlos Vémola neváhal a domluvil si zápas na Štvanici, kde na body udolal Lucase Alsinu. Bylo tím pádem jasno o tom, že jeho další souboj bude titulový.

Na začátku měsíce října vyzve Vémola Pavola Langera, který o této šanci před rokem snad ani nestal. Svými kvalitními výkony si ale tuto šanci vybojoval a je krok od toho být právoplatným šampionem.

Vémola nemůže dopustit další porážku a na zápas se prvně připravoval v Dubaji, kde se setkal i s Khamzatem Chimaevem. Byl tam i s dětmi, tudíž odpočinek nebyl reálný.

„Zrovna v Dubaji, kde jsem si myslel, že si odpočinu, jsem chytil Chimaevovu (Khamzat Chimaev, neporažený UFC bojovník) partu, všechny Dagestánce a wrestlery. Jen mě zahlédli v gymu, tak řekli: Oktagon champ, pojď sem. Už jsem se z toho nedostal.

Byl jsem tam ráno, odpoledne i večer. Trénovali jsme několikrát denně. Do toho jsem s dětmi jezdil na různé vodní parky či horské dráhy. Dubaj mě opravdu unavila a odpočinul jsem si až dva dny v Thajsku, kde jsem byl sám a mohl se vyspat,“ řekl Vémola pro Sport.cz.

Následně se přesunul do Thajska, kde opět potkal Chimaeva. Tentokrát už s ním netrénoval, avšak dostal možnost sparovat s jedním íránským trenérem, který mu dal pořádně zabrat.

„Tentokráte jsem se skamarádil s jedním íránským wrestlerským trenérem, který nás tahal do party. Je skvělej. Má sice jeden zápas, ale myslím si, že nebude trvat dlouho a bude šampion.

Ze mě i Chimaeva si dělal vyloženě pr*el a házel nás tam jako střední váhy. Měl sice 109 kg, ale je to několikanásobný mistr světa ve wrestlingu nebo BJJ. Měl to neuvěřitelně najeté a myslím si, že je to nová vycházející hvězda,“ dodal.

Zdroj: Sport.cz

Reklama

Oblíbené