Spojte se s námi


Ostatní

Preview posledního kola letošní Championship

Publikováno

dne

Zítra bude odehráno poslední kolo letošní Championship, které dominovaly především dva kluby Brighton a Newcastle, jenž dělí pouhý jeden bod a tak musí Newcastle doufat v jejich zaváhání. Brighton měl přitom náskok 7 bodů, ovšem dvě prohry v posledních dvou kolech je dostalo do velmi složité situace, jelikož se v posledním kole utkají na hřišti Aston Villy. To Newcastle hraje doma s Barnsley a mají tak mnohem lepší výchozí pozici.

Brighton určitě mají živé vzpomínky na loňský ročník, kdy v posledním zápase pouze remízovali s Middlesbrough a obsadili konečné třetí místo, které jim i přes to nestačilo na postup do Premier League, z čehož se radovali hráči Hull City.

Dalším velmi zajímavým duelem na dálku bude souboj mezi Nottinghamem a Blackburnem. Tyto dva týmy dělí pouze skóre a to o pouhý jeden gól, takže zde nestačí pouze vyhrát, ovšem oba týmy se budou snažit vyhrát co největším rozdílem. Zde se nachází Nottingham v mnohem lepší situaci, jelikož doma přivítá Ipswich, zatímco Blackburn jede do Brentfordu.

Doporučené tipy:
  • Výhra Brightonu
  • Výhra Nottinghamu
  • Výhra Blackburnu
Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.