Spojte se s námi


Motorsport

Povedené nebo nikoliv? Alfa Romeo odhalila speciální lakování pro nadcházející Velkou cenu Belgie

Alfa Romeo odhalila speciální zbarvení, které aplikuje pro nadcházející závodní víkend v Belgii. Cílem je oslavit a zdůraznit partnerství se streamovací společností Kick, se kterou uzavřela spolupráci ještě před startem této sezóny.

Publikováno

dne

Alfa Romeo odhalila speciální zbarvení, které aplikuje pro nadcházející závodní víkend v Belgii. Cílem je oslavit a zdůraznit partnerství se streamovací společností Kick, se kterou uzavřela spolupráci ještě před startem této sezóny.

Alfa Romeo zahájila spolupráci se streamovací společností Kick ještě před začátkem letošní sezóny.

Účelem nového lakování je tak snaha o zdůraznění tohoto partnerství a poskytnout Kicku viditelný prostor na závodním voze.

Speciální zbarvení Alfa Romeo aplikuje v nadcházející Velké ceně Belgie, přičemž na monopostu C43 budou jasné zelené prvky.

Nutno podotknout, platformu Kick založil v říjnu loňského roku titulární sponzor Alfy Romeo, společnost Stake.

Už během prvních měsíců tato platforma přilákala více než deset milionů uživatelů. Cílem této platformy je vytáhnout do boje proti zavedeným streamovacím platformám tím, že svým tvůrcům nabízí podíl na příjmech za předplatné sledujících v poměru 95:5.

A to se zatím, jak se zdá, solidně daří. Jedním z nejvýznamnějších členů je kanadský streamer xQc. Ten podepsal exkluzivní smlouvu až na 100 milionů dolarů, přičemž on sám platformě Kick přivedl už 400 tisíc diváků.

Alfa Romeo v letošní sezóně…

Alfa Romeo se aktuálně v Poháru konstruktérů nachází až na devátém místě, když doposud posbírala pouze devět bodů. Horší je momentálně pouze AlphaTauri.

Při poslední Velké ceně Maďarska se Valtteri Bottas umístil nakonec dvanáctý, jeho týmový kolega Čou Kuan-jü až šestnáctý. Oba piloti přitom měli po sobotní kvalifikaci do závodu skvěle nakročeno.

Oba piloti Alfy Romeo totiž v sobotu ze svých vozů vytáhli vskutku nadprůměrný výkon. Čou se kvalifikoval na pátém místě, Bottas odstartoval z pozice číslo 7. Ihned po startu se však oba jezdci výrazně propadli pořadím dolů, i kvůli havárii v první zatáčce.

Zdroje: F1, Motorsport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.