Spojte se s námi


Tenis

Poslední turnaj sester Williamsových skončil vypadnutím v prvním kole. Vyřazení má na starosti česká dvojice

Sestry Williamsovy na svém posledním společném turnaji úspěch neudělají. US Open pro ně skončilo již v prvním kole, kde jim stopku vystavilo české duo Hradecká – Nosková.

Publikováno

dne

Sestry Williamsovy na svém posledním společném turnaji úspěch neudělají. US Open pro ně skončilo již v prvním kole, kde jim stopku vystavilo české duo Hradecká – Nosková.

Na toto utkání české tenistky jen tak nezapomenou. Na první kolo deblového US Open přišlo fantastických 23 tisíc diváků, a i když hnali dopředu americké soupeřky, byl to pro Češky silný zážitek.

Důvodem takto velké návštěvy byl rozlučkový turnaj sester Williamsových. Byl to tak poslední profesionální zápas, ve kterém se sestry vedle sebe postavily na kurtu.

Ke smutku přihlížejících ale duel pro americké duo nedopadl dobře. Českému páru podlehlo ve dvou setech a z turnaje tak vypadlo už v prvním kole.

Linda Nosková s Lucií Hradeckou přehrály své soupeřky 7:6 a 6:4. Zvlášť pro Noskovou to byl velký zážitek, jelikož je Serena Williamsová jejím vzorem.

„Stoprocentně šlo o můj největší tenisový zážitek. Každá osobní výhra v singlu je také důležitá, obzvlášť juniorský grandslam pro mě hodně znamenal, ale tohle byl jeden z mých snů. Byla jsem spokojená jen s tím, že jsem proti nim mohla nastoupit,“ zářila po utkání Nosková.

Pro Serenu Williamsovou ale turnaj ještě definitivně neskončil. Fantasticky zde postoupila do třetího kola, když na své cestě vyřadila i světovou dvojku Kontaveitovou. V dalším duelu se střetne s Tomljanovičovou.

Zdroje: TenisPortal, Livesport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.