Spojte se s námi


Ostatní

Portugalsko odstartuje Konfederační pohár proti Mexiku

Publikováno

dne

Portugalsko zahájí své vystoupení na Konfederačním poháru v Rusku zítřejším zápasem proti Mexiku. Do tohoto zápasu jde tým trenéra Fernanda Santose ve velmi dobré formě, kdy dokázali zvítězit v 6 z posledních 7 zápasů. Navíc se jim velmi daří střelecky. Za posledních 7 zápasů nastříleli Portugalci 18 gólů.

Skvělou formu v národním týmu potvrzuje i Cristiano Ronaldo, který se trefil v každém z jeho posledních 6 zápasů za Portugalský národní tým.

Ovšem ani Mexiko se nepřijelo do Ruska pouze zúčastnit, ale pokud možno dojít co nejdál a jejich postupové šance jsou naprosto reálné. Portugalci jsou favorité této skupiny a je pravděpodobné, že Mexiko si to rozdá o druhé postupové místo s hostitelskou zemí.

Mexiko prohrálo za uplynulý rok pouze dva zápasy, jinak sbírají jednu výhru za druhou. Tým trenéra Juana Carlose Osoria vyhrál 5 z posledních 7 zápasů.

STATISTIKY

  • Cristiano Ronaldo vstřelil gól v posledních 6 zápasech, ve kterých nastoupil za Portugalský národní tým.
  • Portugalsko nastřílelo 18 gólů v posledních 7 zápasech.
  • Portugalsko vyhrálo 6 z posledních 7 zápasů.
  • Mexiko vyhrálo 5 z posledních 7 zápasů.

PREDICTION

Portugalci jsou velkými favority v úvodním zápase s Mexikem a kurz okolo 2.1 nabízí velmi výhodné value. Oboum týmům se navíc daří i střelecky a proto je kurz okolo 2 na over 2.5 taktéž velmi výhodný.

Dalším zajímavým tipem je sázka na střelce Cristiana Ronalda, který vstřelil gól v posledních 6 zápasech, ve kterých nastoupil za Portugalský národní tým a je opět velmi pravděpodobné, že se tento nejlepší fotbalista světa trefí znovu.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.