Spojte se s námi


Bojové sporty

Populární youtuber nově spoluvlastní první českou MMA organizaci! Ve videu poslal vzkaz Vémolovi: Karle, pás, co máš doma, mi hodíš hezky do kanclu

Skvělá zpráva pro fanoušky bojových sportů. Organizace GCF, která byla vůbec první MMA organizací v České republice, zřejmě opět nabývá na síle. Nyní totiž má nového spolumajitele a nelze se bát toho, že nebude vědět, jak svůj nový projekt prodat. I za účelem toho poslal vzkaz českému Terminátorovi.

Publikováno

dne

Skvělá zpráva pro fanoušky bojových sportů. Organizace GCF, která byla vůbec první MMA organizací v České republice, zřejmě opět nabývá na síle. Nyní totiž má nového spolumajitele a nelze se bát toho, že nebude vědět, jak svůj nový projekt prodat. I za účelem toho poslal vzkaz českému Terminátorovi.

GCF prošly naše největší hvězdy

Mnohým fanouškům možná pojem GCF nic neříká, jelikož MMA v našich končinách pořádně zpopularizoval až Oktagon, nicméně vězte, že se jedná o první MMA organizaci, která zde fungovala.

Gladiator Championship Fighting, jak zní nezkrácený název organizace, za sebou má desítky turnajů. V organizaci působily i naše největší hvězdy. Za zmínku stojí například Jiří Procházka, aktuální šampion UFC, či hvězda Oktagonu a první Čech v UFC Karlos Vémola.

V posledních letech šla tato slavná značka bohužel do pozadí. To se ale zřejmě změní, byť ambice na to stát se jedničkou na trhu ani nový spolumajitel nemá.

GCF nyní spoluvlastní populární youtuber, oznámení dává znát potenciál

Novým spolumajitelem organizace se stal Vladimír Kadlec, kterého může leckdo znát pod názvem VladaVideos, kterým se prezentuje na platformě YouTube. Ten měl mít zápas pod hlavičkou Oktagonu, který zkoušel projekt Válka youtuberů, ten ovšem nedošel do zdárného konce.

Kadlec však na MMA nezanevřel. Naopak. Avizoval, že chystá velkou věc. Málokdo ovšem čekal, že se bude podílet na fungování GCF. A protože je populární mezi lidmi a umí si je na svou stranu získat, má jeho angažmá u organizace velký potenciál.

Ten se ostatně projevil už v oznamovacím videu, které Kadlec zveřejnil právě na svém YouTube kanále. S kartonovou figurínou Ondřeje Novotného, šéfa Oktagonu, prohlásil, že na naší MMA scéně už není jen jeden promotér, ale dva.

Jak už ovšem bylo výše zmíněno, GCF nemá za cíl konkurovat Oktagonu, ale fungovat jako mezikrok pro amatérské bojovníky, kteří startují profesionální kariéru a chtějí se dostat do vysněné organizace. Kadlec ale chce být co nejlepší promotér a chce, aby jeho organizace patřila mezi to nejlepší na naší scéně.

Vémola přijde o titul?

Populární youtuber si navíc rýpl do Karlose Vémoly, který se v roce 2013 stal v GCF šampionem. Jednak mu naznačil, že mu v organizaci najde po konci kariéry místo. To ale není vše.

„Karle, zjistil jsem ještě jednu věc. Že v téhle organizaci jsi právoplatný šampion. Tak ti teď řeknu novinku. Už ne. A víš proč? Protože můžu. Takže ten pás, co máš doma, mi hodíš hezky zpátky do kanclu, ať mám na co koukat. Protože proč? Protože můžu,“ nechal se slyšet Kadlec.

Zdroj: GCF, VladaVideos, YouTube

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.