Spojte se s námi


eSport

Polska Liga Esportowa se stává provozovatelem největší VALORANT soutěže ve střední a východní Evropě

Publikováno

dne

Zdroj: Lucky Monkey

Od roku 2023 se stane agentura Polska Liga Esportowa výhradním provozovatelem VALORANT Challengers East: Surge, největší soutěže VALORANT ve střední a východní Evropě. Do ní se zapojí celkem 21 zemí z regionu.

Pro Polska Liga Esportowa (PLE) je pořádání těchto turnajů dalším krokem k rozvoji společnosti na nových trzích, příležitostí ke spolupráci s novými partnery, rozšíření struktur a rozvoji vztahů se společností Riot Games.

VALORANT Challengers East: Surge bude pro PLE strategickým projektem a ve strukturách společnosti stejně důležitou ligou jako PGE Champions Division.

Jsem nadšený, že již brzy budeme rozvíjet amatérský i profesionální okruh, a to ve více než 20 evropských zemích. Vítězství v tendru je z mého pohledu důkazem, že naše tvrdá práce byla společností Riot Games oceněna.

Uděláme vše pro to, abychom vytvořili ekosystém, který bude přátelský a funkční pro hráče i diváky. Neexistuje síla, která by mě zastavila ve snaze vytvořit nejlepší regionální ligu na světě,“ uvedl Krystian Terpinski, vedoucí projektový manažer, který je zodpovědný za VALORANT Challengers EAST i VALORANT EAST: UNITED.

Od roku 2023 nebude Polska Liga Esportowa zodpovědná pouze za nábor nových hráčů do ekosystému soutěže VALORANT, ale stane se také výhradním provozovatelem soutěže pro nejlepší hráče v regionu.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.