Spojte se s námi


Fotbalová reprezentace

Pokud Němci v Severním Irsku neprohrají, tak si zajistí postup na MS v Rusku

Publikováno

dne

Naprosto suverénní Německo vyzve našeho posledního přemožitele Severní Irsko, které od posledního vzájemného zápasu neinkasovalo ani jednu branku.

Bude to tak velmi zajímavý duel mezi nejlepším útokem Němců, kteří nastříleli v této kvalifikaci již 35 gólů a nejlepší obranou. I když jak Severní Irsko, tak Německo jsou na tom shodně, jelikož oba inkasovali dva góly, nejméně ze všech.

Trenér Michael O’Neill ovšem musel vyřešit jedno velmi nepříjemné oslabení svého týmu, jelikož Gareth Bale nestihl doléčit zraněné lýtko a v týmu ho nahradí útočník Tom Bradshaw.

STATISTIKY

  • Severní Irsko vyhrálo 5 posledních kvalifikačních zápasů.
  • Severní Irsko neinkasovalo ani jeden gól v posledních 5 kvalifikačních zápasech.
  • Německo vyhrálo posledních 6 vzájemných duelů.
  • Německo vyhrálo všech 8 kvalifikačních zápasů.

PREDICTION

I přestože je Německo nejlépe střílejícím mužstvem této kvalifikace, tak v 30 nejlepších střelců najdeme pouze Thomase Mullera s 5 góly.

I to svědčí o velké síle německého národního týmu a je zde jasně vidět, že trenér Joachim Löw má v případě ztráty nějakého důležitého hráče kam sáhnout.

Pokud Německo ve Windsor Parku neprohraje, tak budou mít své místo na šampionátu v Rusku jisté a to pro ně bude jistě velká motivace.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.