Spojte se s námi


Bojové sporty

Podívejte se, jak přivítal legendární Nate Diaz pracovníka protidopingové kontroly s jointem v ruce!

Známý bouřlivák a UFC zápasník Nate Diaz zase vyvolal rozruch. Pracovníka protidopingové kontroly přivítal před jeho nadcházejícím zápasem s Khamzatem Chimaevem s jointem v ruce.

Publikováno

dne

Známý bouřlivák a UFC zápasník Nate Diaz zase vyvolal rozruch. Pracovníka protidopingové kontroly přivítal před jeho nadcházejícím zápasem s Khamzatem Chimaevem s jointem v ruce.

Nate Diaz je v UFC znám jako kontroverzní postava

Že je mladší z bratrů Diazových přinejmenším kontroverzní osoba, to ví každý fanoušek MMA. Svého času to byl skutečně úspěšný UFC bojovník, jehož nejznámější okamžik nastal v roce 2016.

Tehdy totiž donutil odklepat legendárního Conora McGregora, který v té době tahal šňůru patnácti vítězství v řadě. Přestože měl věhlasný Ir v zápase navrch, ve druhém kole ho Diaz dostal pod sebe a po škrcení dokázal otočit bitvu na svou stranu.

Po neúspěšné odvetě s McGregorem ale porušil pravidlo antidopingové agentury USADA. Na pozápasové tiskovce si totiž zapálil jointa, větší trest ale nedostal. I tak jsme jej ale dva roky u zápasení neviděli.

Naposledy nestačil loni v červnu po těsném zápase na současného šampiona veltru Leona Edwardse. Ten nedávno šokoval svět ukončením světové P4P jedničky Kamaru Usmana.

Za dva týdny na UFC 279 čeká na Diaze možná nejtěžší zkouška jeho dosavadní kariéry. V posledním zápase smlouvy a možná celé kariéry se postaví dravému Khamzatu Chimaeovi, který vlétl do UFC jako uragán.

Zápasník opět vyvolal rozruch, tentokrát při antidopingové kontrole

Známý Stocktonský rváč z Kalifornie ovšem před turnajem zase vzbudil rozruch. Legendární veterán samozřejmě musí v souvislosti se svým zápasem podstupovat tradiční antidopingovou kontrolu.

Tu ale pojal po svém. Pracovníka USADA totiž přivítal s jointem v ruce a dokonce mu nabízel, ať si svou práci zpříjemní taky. „Ten chlap neodejde z mého domu, protože jsem mu nedal dost moči,“ vyprávěl evidentně vysmátý Diaz.

„Nach**l jsem, co jsem mohl, kolik litrů musím ještě dát,“ ptal se. „Ať jde celá USADA do p**ele,“ zhodnotil nutnou kontrolu, přičemž ale dodal, že pracovníka na videu má rád. Video z incidentu můžete shlédnout na odkazu níže.

Marihuana je v současné době protidopingovou agenturou povolená, nicméně vždy tomu tak nebylo. Na kouření konopí doplatil například Nateův starší bratr Nick, který dostal od USADA trest zákazu boje.

Zdroj: MMA Junkie, Youtube

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.