Spojte se s námi


Bojové sporty

Po skvělé premiéře skvělá výplata. Matúš Juráček zvládl debut v KSW a prozradil, o kolik víc dostane v polské organizaci oproti Oktagonu

Sobotní večer byl pro fanoušky MMA naprosto vynikající. Liberec si nejprve užil galavečer KSW 91, posléze se s parádní kartou vytáhlo UFC 298. České fanoušky ale samozřejmě nejvíce zajímalo dění na severu Čech. Parádním debutem se zde blýskl Matúš Juráček, který si přijde na krásnou odměnu.

Publikováno

dne

Sobotní večer byl pro fanoušky MMA naprosto vynikající. Liberec si nejprve užil galavečer KSW 91, posléze se s parádní kartou vytáhlo UFC 298. České fanoušky ale samozřejmě nejvíce zajímalo dění na severu Čech. Parádním debutem se zde blýskl Matúš Juráček, který si přijde na krásnou odměnu.

Jak již bylo zmíněno, sobotní večer byl pro fanoušky MMA pomyslným svátkem. Dva vynikající turnaje, jeden navíc v České republice s početným českým zastoupením. Leo Brichta bohužel nezvládl svou titulovou bitvu, nicméně zazářili jiní krajané.

Výhrami se blýskli Josef Štummer, Dominik Humburger a Matúš Juráček. Zejména poslední jmenovaný musel udělat polské organizaci radost. Na galavečer KSW do Liberce jej vyrazila podpořit početná skupina fanoušků fotbalové Slavie Praha.

Ještě než vůbec nastoupil, zněly v hale slávistické chorály na jeho podporu. Jakmile naskočil do klece proti desítce welteru Henrymu Fadipemu, skandovalo se i jeho jméno. Slávista se za podporu odvděčil skvělým výkonem.

Opět bojoval tradičně dost z ústupu, tentokráte ale byl odvážnější, než jak jej známe ze zápasů v Oktagonu. I díky tomu v prvním kole svého soupeře ukončil.

Matúš Juráček se po výhře dočká zasloužené odměny

Matúš Juráček se KSW upsal po odchodu z Oktagonu. V Liberci absolvoval debut v polské organizaci. Třebaže Ondřej Novotný coby šéf československé značky nebyl z jeho kroku zrovna nadšený, sám Slávista má několik důvodů ke spokojenosti.

Když měnil organizace, v rozhovoru pro Ruik prohlásil, že si jde plnit sny. I za cenu toho, že přijde o možnost ukázat se v Edenu. Mimo to je ve welterové váze v KSW o něco menší konkurence, rozhodně je tam větší šance probojovat se blízko k titulu.

Mimo to jej polská organizace skvěle využije při své expanzi na český trh. I kvůli tomu je pro KSW velmi důležitý, což se projevilo na nabídce, kterou dostal. Ta totiž značně převýšila tu, jakou poslal Oktagon.

„Nemůžu konkretizovat částku, ale jsou to násobky,“ vyjádřil se v Kavárna podcastu o tom, kolik mu KSW nabídlo oproti Oktagonu.

„Rozdíl tam je a já vysvětlím, proč si myslím, že tam ten rozdíl je. Oktagon už má nějaké svoje hvězdy, se kterými pracuje. V tenhle moment pro něj nejsem tak důležitý jako pro KSW, které chce expandovat do Česka,“ má jasno Matúš Juráček.

„Obě organizace měly zájem, abych tam byl, ale myslím, že pro KSW jsem teď důležitější než pro Oktagon. I proto si myslím, že nepřišla tak velká nabídka,“ dodal český bojovník.

Zdroj: Sportovní kavárna, KSW

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.