Spojte se s námi


Ostatní

Plzeň dnes v kvalifikaci Evropské ligy přivítá AEK Larnacu

Publikováno

dne

Plzeň se po neúspěchu v kvalifikaci do Ligy mistrů chystá na dvojutkání s AEK Larnacou, které odstartuje dnes v domácím prostředí.

AEK Larnaca v letním přestupovém období hodně posilovala, ve svém týmu má trenér Imanol Idiákez 14 Španělů. Prozatím se týmu velmi daří, již odehráli 6 zápasů v kvalifikaci Evropské ligy a inkasovali pouze 2 góly.

Plzni se sice nepodařilo potvrdit dobrý výsledek 2-2 z Bukurešti a doma prohráli 1-4, což je katapultovalo do posledního kola kvalifikace Evropské ligy. Ovšem v domácí HET lize Plzeň válí a dokázala vyhrát všechny své 3 zápasy, v nichž nedostala ani jeden gól.

Pavel Vrba by měl postrádat už jen útočníka Michaela Krmenčíka, mnoho důležitých hráčů se totiž stihlo uzdravit a dnes by měli být 100% připraveni. Více informací se jistě dozvíme dnes v 17:15, kdy je naplánovaná předzápasová tisková konference.

STATISTIKY

  • AEK Larnaca dostala pouze 2 góly v 6 zápasech kvalifikace Evropské ligy.
  • AEK Larnaca je neporažena již 14 zápasů.
  • Plzeň vyhrála 3 z posledních 4 zápasů.
  • Plzeň vstřelila gól v 17 z posledních 18 zápasů.

PREDICTION

Plzeň je jednoznačným favoritem na postup do základních skupin Evropské ligy, trenér Pavel Vrba má prakticky celý tým k dispozici a proto se dá očekávat více méně dominantní výkon domácích.

I přes kvalitní výkony AEK Larnacy, která si dokázala poradit již se třemi protivníky, tak je nějak zásadně nepřehrávala a kvalita jejich soupeřů byla výrazně nižší, než hráčů Plzně.

Proto je kurz na výhru domácích okolo 1.65 poměrně odpovídající. Oba týmy se v poslední době prezentují skvělou obranou a Plzeň se bude na obranu zaměřovat především po předchozím výprasku 1-4. Což je zásadním důvodem nízkého kurzu na under 2.5, který se pohybuje taktéž okolo 1.65, proto bych raději volil výhru domácích, kteří mají dobrou formu a i velké zkušenosti.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.