Reklama

Pirátův vzkaz Vémolovi: Vejmluvo, méně mluv a více se poť, ať navážíš

Karlos Vémola se po Oktagonu 25 pustil do Martina Budaye, šampiona těžké váhy, který dle něj nepředvedl kvalitní výkon. Bránit ho začal Pirát, který se do Vémoly pustil. Co mu všechno řekl?

Zdroj: Oktagon MMA

Martin Buday je držitelem titul v organizaci Oktagon. V sobotu totiž porazil Kamila Mindu a je šampionem těžké váhy.

Jeho výkon však kritizoval Karlos Vémola, který se vysmíval tomu, že by měl Buday bojovat v UFC, když nemá ani na domácí scénu.

Následně jej tak vyzval k zápasu v těžké váze, do které by však musel výrazně přibrat. Budaye však bránil jeho slovenský kamarád Samuel Krištofič.

“Musím se Martina zastat. On je skromný borec, takže to nikde neříkal, protože je to bojovník, ale už při rozcvičce si odpálil loket. Měl s tím velké problémy… Navzdory tomu to bravůrně zvládl a svého soupeře ukončil, knockoutoval. Vejmluvo, kdy ty jsi někoho knockoutoval?” řekl ve svém videu.

“Doporučil bych Vejmluvovi, aby se přestal navážet do mého bratra ve zbroji a aby se hlavně soustředil na sebe, aby vůbec 84 navážil na Štvanici, protože už víme, že má problémy navážit i 84. Knedlík,” dodal.

Narážel tak na zápas s Milanem Ďatelinkou, kdy obhajoval titul, který však kvůli nenavážení ztratil již před zápasem.

“Méně mluv a více se poť, aby si navážil. Všichni víme, proč chceš přeskočit 93, protože se bojíš, že tě Viktor zasadí jak cibulku do země. Za co chceš jít v těžké váze o titul?” zakončil Pirát.

Zdroj: Pirát Krištofič, MMA Shorties

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Arogantní nula se naváží do několikanásobnýho šampiona, kterej se rubal s frajery v UFC. Jenom se snaží vyprovokovat Karlose, aby si na něm udělal jméno. Monstera, Bojana, Apolla, nebo i Kaika na něho, každej z nich ho seřeže v jeho váze v suchým triku. Nebo ho bude Ondra dál chránit?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené