Reklama

Pirát reaguje na slova Vémoly: Štve ho, že se na Štvanici nebude moct válet

Po téměř třech letech je tady velká šance, že se utkají Karlos Vémola se Samuelem “Pirátem” Krištofičem. Druhý jmenovaný však musí nejprve porazit Marcina Naruszczku. Co řekl Pirát před zápasem o Vémolovi?

Karlos Vémola nemohl kvůli utrženému bicepsu do titulové bitvy s Marcinem Naruszczkou nastoupit, místo něj tak bude Polákovi soupeřem Samuel Krištofič.

Pirát s Naruszckou se však utkají pouze o prozatimní titul, o plnohodnotný titul bude vítěz tohoto klání bojovat až s Vémolou.

Krištofič se nyní na svém YouTube kanále vyjádřil k Vémolovi, který se do něj také neustále obouvá. A rozhodně nešetřil peprnými výrazy.

“Poslouchej mě dobře ty radiátore. Měl bys vzpomenout na to, že z mých čtrnácti výher je dvanáct ve váhovce do 84 kil. Poslední zápas jsem porazil bojovníka, kterého si Dana White zavolal do své show, kde zabojoval o kontrakt s UFC,” řekl na začátku.

Následně zmínil, že si půjde pro titul a polského zápasníka porazí. A potom už narazí právě na Vémolu, s kterým chce zápas už dlouhou dobu.

“Ne, že by byl Vémola vděčný, že za něj zaskakuju, ale on je nešťastný, že se mnoho lidí na ten zápas teď těší ještě víc. S**e ho, že se na Štvanici nebude válet jako posledně s Frankensteinem. Tam se válel jako já s Jankou v obýváku, když se máme rádi,” dodal.

Zdroj: Pirát Krištofič

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. První věta a hned chyba ? Pokud se chci přiživit na události a udělat k tomu článek, zjistím si informace. 10x překontroluju 😉 Utržený je triceps…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené