Reklama

Pešta je blbec, který nedokáže dát dohromady tři souvislé věty, rýpe Karlos Vémola

Karlos Vémola se nyní zotavuje po sérii operací, ve veřejném prostoru je ho ovšem stále slyšet. To nyní potvrdil i v rozhovoru, ve kterém si rýpl do svého rivala Viktora Pešty. Zápasu s ním by se ale za určitých okolností rozhodně nebránil.

Na souboj Viktora Pešty s Karlosem Vémolou čekají fanoušci českého MMA již dlouho. Druhý jmenovaný se mu však stále vyhýbá.

Vémola si totiž stanovil podmínky, za jakých se s Peštou utká, jde totiž o titulový pás, který by mu rád sebral, pokud by si ho vysoký bojovník vybojoval.

Terminátor si nyní v rozhovoru pro Refresher do Pešty rýpl a dá se očekávat reakce na tato slova. Jeden z fanoušků totiž řekl, že by Pešta z Vémoly udělal starou Felicii.

“To je věc názoru. Stejně jako můj názor je, že je Pešta blbec, který nedokáže dát dohromady tři souvislé věty. Nikdy jsem ho nepodceňoval jako bojovníka. Neříkal jsem, že je špatný zápasník. Pro mě je to prostě blbec.

Já za to nemůžu. Mám z něj takový dojem a myslím si, že nejsem sám. To, jestli by ze mě udělal starou Felícii, to si myslím, pokud vyhraje v příští zápase, jelikož OKTAGON právě oznámil titulový zápas, tak si myslím, že to brzy zjistíme, protože jsem říkal, že mě Pešta nezajímá do té doby, dokud nebude mít náhodou pás.

Já mu ho pak půjdu sebrat. Myslím si, že má dobrou šanci ten pás získat a pak mě začne zajímat, takže pak si asi povíme, jestli ze mě udělá starou Felícii,” řekl Vémola.

Zdroj: MMA Shorties

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Vejmluva je nejaky arogantni. Sam se tezkejm zapasum vyhyba jak cert krizi. A pritom se navazi do tech, kteri se vyzev neboji. 👎

  2. IQ panu Vémolovy bohužel nedovoluje aby si byl vědom toho co vlastně říká. Je tím všeobecně známý takže se to ani nedá brát vážně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené