Spojte se s námi


Bojové sporty

Peňáz opět rozměňoval a doručil další KO! Podívejte se, jak se naladil na zápas s Čepem

Matěj Peňáz se vrátil do Oktagonu nejlepším možným způsobem. Knokautoval dalšího svého soupeře a potvrdil, že v Bratislavě jej konečně uvidíme v tolik očekávaném zápase s Vlastem Čepem.

Publikováno

dne

Matěj Peňáz se vrátil do Oktagonu nejlepším možným způsobem. Knokautoval dalšího svého soupeře a potvrdil, že v Bratislavě jej konečně uvidíme v tolik očekávaném zápase s Vlastem Čepem.

Joel Dos Santos. Pro domácí fanoušky sice jistá neznámá, nicméně poslední spojka v příběhu Matěje Peňáze a Vlasta Čepa. Souboj dvou bojovníků chtějí fanoušci už dva roky a za pár měsíců se jej konečně dočkají.

Dos Santos, jenž porazil Čepa, v pražské O2 areně podlehl právě Peňázovi a nebylo o čem. Po první prohře v MMA kariéře si brněnský rodák napravil chuť a po neúspěšném pokusu dostat se do UFC se vrátil do Oktagonu vítězně.

Zápas zvládl Peňáz s velkým přehledem. Ostatně do něj šel s jasnou taktikou. Dos Santos je zdatný wrestler, navíc hodně vydrží. Své by o tom mohl vyprávět Čepo.

Money nechtěl nic riskovat. „Taktika perfektně vyšla. Nechtěl jsem kopat, aby mě lehce nehodil na zem. Nekopnul jsem ani jednou a tak jsem taktiku dodržel,“ nechal se slyšet bezprostředně po zápase.

Ostatně Peňáz ukončil Dos Santose za dvě minuty a tři vteřiny. Zápas si suverénně pohlídal a vyhrál naprosto zaslouženě.

Teď už se můžeme těšit na jeho zápas s Čepem, který se bude konat v dubnu v Bratislavě. „Je to tak, jak jsem řekl. Další zápas bude s Vlastem. Počítám s tím, jsem připraven. Platí, co jsem řekl,“ dodal.

Peňáz se zpětně vyjádřil i k souboji o smlouvu v UFC, když chválil atmosféru, jaká v O2 areně panovala: „Je to super. Zjistil jsem, že tu atmosféru miluju. Dokáže mě to nahecovat. V Contenderu to nebylo a byl to rozdíl. Extrémně mě to motivuje.“

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.