Spojte se s námi


Ostatní

Pavlíkov bude hostit mistrovství Evropy ve fotbalgolfu

Publikováno

dne

Fotbal jako nejrozšířenější sport na světě, který provozují miliony vyznavačů všech věkových kategorií, muži i ženy. K tomu golf, zábava i velké umění gentlemanů a moderních dam. Když se dají tyto odvětví k sobě, přichází velká sportovní i společenská událost. Tou je i mistrovství Evropy ve fotbalgolfu, který hostí ve dnech 19. – 21. května středočeský Pavlíkov.

Městys Pavlíkov se nachází v okrese Rakovník ve Středočeském kraji, zhruba pět kilometrů jižně od Rakovníka, na západním okraji CHKO Křivoklátsko. Žije zde přibližně 1 000  obyvatel.

Návštěvníky, především turisty, láká na úchvatnou krajinu, ale letos nabízí další společenskou akci dokonce evropského rozsahu. Bude ve dnech 19. – 21. května pořádat šampionát v progresivním sportovním odvětví – fotbalgolfu.

Zapíše se tak do povědomí sportovních příznivců nejen faktem, že místním rodákem byl Jiří Čadek zvaný Čára, bývalý československý fotbalový reprezentant, účastník světového šampionátu 1958 ve Švédsku, sedminásobný mistr federální ligy v dresu Dukly Praha.

Na prestižní akci se sejdou nejlepší hráči z celého kontinentu, aby bojovali o titul evropského mistra. Během tří dnů se více než 200 hráčů ze všech koutů Evropy budou utkávat na náročných a krásných tratích s celkovou délkou více než dva kilometry, které jsou přizpůsobeny jak pro profesionální hráče, tak i pro nováčky.


Fotbalgolf rychle získává na popularitě a je ideálním způsobem, jak strávit víkend s rodinou nebo přáteli. Na mistrovství Evropy ve fotbalgolfu se můžete těšit na skvělou atmosféru a nezapomenutelný zážitek.

Více informací o mistrovství a registrace naleznete na webových stránkách gscore.eu.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.