Spojte se s námi


Bojové sporty

OnlyFans už nevyužívají pouze bojovnice! Bývalý šampion UFC Oliveira láká na svůj profil. Na co se můžou fanoušci těšit?

Platformu OnlyFans již velmi pravděpodobně znají všichni milovníci bojových sportů. Zejména kvůli tomu, že zde přidávají exkluzivní obsah hvězdné MMA bojovnice. Nicméně nyní si zde založil profil i bývalý šampion UFC Charles Oliveira.

Publikováno

dne

Platformu OnlyFans již velmi pravděpodobně znají všichni milovníci bojových sportů. Zejména kvůli tomu, že zde přidávají exkluzivní obsah hvězdné MMA bojovnice. Nicméně nyní si zde založil profil i bývalý šampion UFC Charles Oliveira.

MMA je sice čím dál více populárním sportem, nicméně pokud nepatříte mezi ty skutečně nejlepší, tak se nejedná o práci, která by vám vydělala skutečně velké peníze. Zejména ženy to mají v tomto ohledu komplikované.

Je tedy mnoho bojovnic, které se rozhodly vystoupit z komfortní zóny a začaly tvořit exkluzivní obsah pro své fanoušky, kteří jim na platformě OnlyFans platí. Mnohdy se jedná o žhavé fotografie či obecně materiál dostupný plnoletým.

Bohužel to však má i negativní dopady. Některé z bojovnic skutečně nejsou rády za to, že se musejí vystavovat, aby měly dostatek času a peněz na zdokonalování se v MMA. A ještě často čelí kritice a urážkám.

Nicméně když má někdo OnlyFans, nemusí hned tvořit obsah pro dospělé. Ostatně i některé bojovnice zkouší zaujmout jiným způsobem. Jak se jim ale daří, to není známo.

Nyní se ale na OnlyFans registroval i hvězdný bojovník UFC Charles Oliveira, tedy bývalý šampion a jeden z nejlepších bijců v organizaci.

„Teď už je to oficiální. Jsem součástí OnlyFans. Ale klid. Není to ten obsah, který si představujete,“ stojí v oznámení Oliveiry na Instagramu.

„Budu na OnlyFans zveřejňovat exkluzivní věci pro předplatitele. Zjistíte více o mé rutině, mých trénincích, mé rodině či o tom, co dělám ve volném čase,“ dodal Oliveira.

Za zmínku stojí, že OnlyFans má mezi muži z bojových sportů také boxer Andy Ruiz Jr., tedy bývalý světový šampion.

Zdroj: MMA Orbit, Charles Oliveira, Sherdog, UFC

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.