Bojové sporty
Oktagon oznámil další bitvu, v Praze bude německá kráska. Co tohle dělá v Edenu, ptají se fanoušci
Nedávno si odbyla profesionální premiéru, teď ji čeká megabitva na největším turnaji v roce. Oktagon v pátek oznámil další souboj, který se uskuteční v pražském Edenu. Do akce půjde německá kráska Alina Dalaslan. Fanoušci z toho ale příliš nadšení nejsou.

Nedávno si odbyla profesionální premiéru, teď ji čeká megabitva na největším turnaji v roce. Oktagon v pátek oznámil další souboj, který se uskuteční v pražském Edenu. Do akce půjde německá kráska Alina Dalaslan. Fanoušci z toho ale příliš nadšení nejsou.
- Galavečer OKTAGON 72 v pražském Edenu se blíží
- Až dosud byly oznamovány duely, které dělaly fanouškům radost
- Pátečním oznámením ale organizace zejména o Čechů a Slováků nepochodila
Oktagon v Edenu slibuje skvělou podívanou
Karlos Vémola, Attila Végh, Patrik Kincl, Makhmud Muradov, Ronald Paradeiser, Bojan Veličkovič, Lucie Pudilová, Lucia Szabová, Frederic Vosgröne, Matěj Peňáz, Piotr Wawrzyniak, Kerim Engizek nebo Mick Staton. Toť výčet dosud největších hvězd, kterých se dočkáme na galavečeru OKTAGON 72 v pražském Edenu.
Dočkáme se jej už 14. června. Organizace fanouškům slibuje nejlepší možné zápasy. Chce udělat maximum, aby se podařilo turnaj vyprodat. I kvůli tomu se v rámci halftime show objeví poslouchaní interpreti jako Calin či Stein27.
Jenže v pátek Oktagon oznámil další bitvu, která zatím ale fanouškům udělala nejmenší radost. Ba co víc, některé české a slovenské příznivce dokonce až pohoršila.
Poslední oznámenou bitvou Oktagon fanoušky nepotěšil
V pátek odpoledne Oktagon oznámil druhý ženský duel, který se v Edenu uskuteční. Do akce půjde německá kráska Alina Dalaslan. Ta teprve v březnu poprvé nastoupila do profesionálního zápasu. Na turnaji OKTAGON 68 předvedla krásný výkon a porazila Kamilu Šimkovou ve třetím kole.
Není však tajemstvím, že má 24letá Němka, která ve Stuttgartu debutovala, velký talent i potenciál. Může být další šampionkou nejen česko-slovenské stáje. Ostatně se vcelku nedávno stala mistryní světa. Větší reputaci má ale samozřejmě v Německu. U nás je stále velkou neznámou pro drtivou většinu lidí.
Dalaslan každopádně změří síly se zkušenější Polkou. Její soupeřkou bude Roza Gumienna, skvělá kickboxerka, která to má v MMA 5-4. Porazila například Lucii Krajčovič, naposledy prohrála s Lucií Szabovou. Od března 2024 ale nebojovala.
Alina každopádně bude favoritkou. Kromě svého atraktivního vzhledu nadchne i výkonem. Její styl je velmi atraktivní. Je precizní v postoji.
Co tohle dělá v Edenu, ptají se kritici. Kritika je ale přehnaná
„Co tohle dělá v Edenu? Jako pardon, ale totálně nesmyslný zápas pro Česko. Proč nejde v Německu? Někdy bude potřeba si odskočit pro pivo,“ stojí v komentářích pod příspěvkem organizace s oznámeným duelem.
Tento duel má ale v Edenu své místo. Oktagon dost možná věří, že z Aliny Dalaslan bude velký prospekt. Proto ji chce ukázat českým a slovenským fanouškům. To si ostatně někteří fanoušci uvědomují. Ti, co viděli její zápas s Šimkovou, navíc vědí, že Němka má opravdu atraktivní styl.
Navíc všechny turnaje česko-slovenské stáje vysílá v Německu RTL+. Proto je potřeba mít na každém galavečeru i pro Německo zajímavé bitvy. K tomu se sluší říct, že o turnaj je zájem také právě v Německu. Několik Němců určitě do Prahy dorazí. Jedná se o jedinou venkovní akci v tomto roce.
Zápas tedy bude kvalitní. K tomu má Oktagon více než dost důvodů, proč se má duel konat právě v Edenu. Některé bitvy navíc ještě zbývá oznámit. Je tedy poměrně brzy na jakoukoliv kritiku. To, co je zatím zveřejněno, vypadá více než lákavě.
Zdroj: Autorský článek

-
Chance Ligapřed 3 dny
Fanoušci Sparty spekulují o novém trenérovi. Charalambouse vychválil i Folprecht
-
Hokejpřed 3 dny
Čtvrtfinále MS 2025: Rakouský sen, kanadské jatka a švédské nervy. Takhle tipuje konkrétní výsledky AI
-
Hokejpřed 3 dny
Dvorský, Seider, Špaček aneb Největší zklamání základních skupin MS
-
Tenispřed 1 dnem
Los French Open: Jakub Menšík si vytáhnul černého Petra