Spojte se s námi


Bojové sporty

Oktagon MMA představil nové turnaje na následující rok. Jak vypadala tiskovka Oktagon Time?

Oktagon MMA včera uspořádal tiskovou konferenci v ostravské aule Gong a oznámil první novinky včetně velkolepého projektu, který se dotkne nejvíce veltrové váhy. Mezitím oznámil i turnaje v novém roce a další novinky.

Publikováno

dne

Oktagon MMA včera uspořádal tiskovou konferenci v ostravské aule Gong a oznámil první novinky včetně velkolepého projektu, který se dotkne nejvíce veltrové váhy. Mezitím oznámil i turnaje v novém roce a další novinky.

Oktagon uspořádal opět tiskovku Time, kde představil horké novinky

Největší domácí MMA organizace Oktagon se rozhodla ke kroku, který udělala v dubnu před ostravským Oktagonem 32. I tentokrát před turnajem, který hostí Ostravar Aréna, organizace uspořádala tiskovou konferenci v ostravské aule Gong, kde odtajnila své další projekty.

V úvodu tiskovka probíhala představením horkých novinek pro fanoušky a sběratelé. Oktagon představil nový merch v podobě oblečení s logem Oktagonu a pro sběratele představil prodej kartiček s hvězdami Oktagonu.

Ve spolupráci s Tipsportem představili nový velkolepý projekt

Hlavní páteř první části tiskovky byla spolupráce s generálním partnerem Oktagonu sázkovou kanceláří Tipsport. Fanoušci si budou moci zakoupit členství v Oktagon.tv Clubu, díky čemuž dostanou na platformě Oktagon.tv bonusový obsah a díky partnerství s Tipsportem budou mít lepší podmínky při sázení. Tipsport výkon večera pro bojovníky se pak zvýší z dvou tisíc euro na pět.

Hlavní tahák ale měl teprve přijít. Ve spolupráci s Tipsportem Oktagon oznámil velkolepý projekt Oktagon Gamechanger, který nás bude provázet celý příští rok. Šestnáctičlenná pyramida těch největších hvězd ze všech koutů Evropy se popere o v našich poměrech ohromující částku jeden milion euro.

Jakých turnajů se dočkáme v první třetině roku?

To ale rozhodně nebylo vše. Jak už to na galavečerech pořádaných Oktagonem bývá, organizace zveřejnila turnaje, které už jsou domluveny pro další rok.

Již dříve organizace oznámila, že v únoru Oktagon dobývá další německé město, konkrétně bavorskou metropoli.

Mnichovská AUDI DOME s kapacitou okolo osmi tisíc diváků uvidí ta největší jména německé scény. Nebezpečná těžká váha Hatef Moeil, Christian Jungwirth, Alexander Poppeck. To je jen malá ochutnávka toho, jak bude vypadat Oktagon 39.

Začátkem března se Oktagon opět vrací do nejtvrdšího města republiky. Ostravar Arena přivítá další turnaj Oktagon 40. Měsíc duben pak bude ještě nabitější.

V polovině dubna se vydává organizace do Liberce, kde se v Home Credit Areně, která pojme okolo deseti tisíc fanoušků, odehraje Oktagon 41. Na konci dubna se pak Oktagon přesouvá na území Slovenska, kde Zimní stadion Ondreja Nepelu hostí ty největší slovenské hvězdy Oktagonu.

Tiskovka končila rozhovory zápasníků s médii a tradičními staredowny

Po představení všech projektů pak přišla na řadu tiskovka s největšími hvězdami organizace zápasících v příštích dvou turnajích, které odpovídaly na dotazy přítomných médií.

Na konci tiskovky pak proběhly staredowny bojovníků, kteří se zmíněných turnajích střetnou v hlavních zápasech.

Fanoušci domácího MMA tak dostali zajímavý koktejl informací a emocí jako předkrm před sobotním turnajem. Zítra se již tradičně uskuteční veřejné vážení a o víkendu se pak konečně dočkáme očekávaného galavečera.

Zdroj: Oktagon MMA, Instagram

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.