Reklama

Oktagon má náhradu za Vémolu! Místo něj se s Polákem o titul utká Pirát Krištofič

Tak tohle nikdo nečekal! Oktagon dopoledne oznámil, že se Karlos Vémola zranil a místo něj se hledá jiný zápas, Marcin Naruszczka se však o titul utká, ale se Samuelem Krištofičem, jenž si titulovou bitvu již dlouho přeje. A pokud vyhraje, utká se s Vémolou.

Zázraky se dějí a turnaji Oktagonu na Štvanici bude zase o něco více zajímavý. Karlos Vémola se jej sice kvůli zranění nezúčastní, organizace má však kvalitní náhradu.

Místo Vémoly se o titul s Marcinem Naruszczkou utkání Samuel “Pirát” Krištofič, jenž si o titulovou bitvu již nějaký ten týden říká.

Chtěl však zápas s Vémolou, kterého se může brzy dočkat, vítěz tohoto zápasu získá dočasný titul a právě zápas s Vémolou.

Jde o vynikající krok ze strany česko-slovenské organizace, která ví, že přijít o další velké jméno je sice problém, ne však takový, pokud oznámí účast jiného velkého jména.

Krištofič má tak unikátní šanci, které se musí chopit. Pokud by totiž zápas absolvoval Vémola a zvítězil, Ondřej Novotný by mu zápas s ním zcela jistě neudělal.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené