Reklama

Odveta Vémoly s Attilou? Tento rok k ní nedojde, říká Neruda

Karlos Vémola od roku 2016 prohrál jediný zápas z šestnácti. Právě prohra s Attilou Véghem ho ale štve natolik, že doufá v odvetu, kterou mu ale slovenský zápasník zatím nechce dát. K tématu se v podcastu U Kulatého stolu vyjádřil i promotér Pavol Neruda.

Zdroj: Oktagon MMA

Karlos Vémola se od prohry s Attilou Véghem snaží každým zápasem vynutit odvetu. Attila se k ní ale příliš nemá.

Je ovšem jasné, že pokud k případné odvetě dojde, oba zápasníci si přijdou na peníze, které nemají na česko-slovenské scéně obdoby.

Čeká se ovšem na to, až budou na stadiony moci fanoušci, přeci jen takový zápas si zaslouží plné ochozy skandujících příznivců.

Pavol Neruda, promotér Oktagonu, nicméně nevěří, že k tomu dojde již v tomto roce. Doufá však, že v roce 2022 se zápasu dočkáme.

“Nemyslím si, že na odvetu dojde ještě letos. Pokud na to někdy dojde, tak si myslím, že nejlepší na to bude následující rok 2022. Roli samozřejmě hraje předpokládaný návrat diváků,” řekl Neruda v podcastu U Kulatého stolu.

“Podle mě už to bude Attilovi chybět a bude tomu souboji více nakloněný. Karlos tu v mezidobí všechny pozabíjí, abychom to všichni stále chtěli vidět. Myslím si, že rok 2022 bude ideální, protože kdybychom brali do úvahy rok potom, tak je třeba upřímně říct, že nám ti naši bojovníci stárnou,” dodal.

Zdroj: U Kulatého Solu, MMA Shorties

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. tak i Vémola ví že dostane znovu nakládačku, je to trochu jiná liga, takže sice vykřikuje, že chce odvetu, ale to je tak všechno co může, jakmile jí dostane, zase se bude válet, ale trochu jinak než je u něj běžné, i respektem k němu…

  2. Přesně tak ten jen mele a až k tomu dojde tak padne po tvrdém úderu a bude po Vemolovi 😅 bojí se i Viktora Pesty tak asi tak vůbec si nezaslouží žádný respekt dejte mu rusaka který ho vyzval

  3. A tuhle saskarnu dělají ty dva promoteri Novotný a Neruda těm nejde o kvalitní MMA ale jen aby co nejdéle Vemola měl slabý soupeře a ne aby prohrál to pak by byl pan Terminátor 😅🤣😀 bezcenný a za takovou saskarnu chodí na zápasy a platí za tohle fanoušci peníze já už ani na českou Vemoloblbinu nekoukám

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené