Spojte se s námi


Bojové sporty

Odliv sponzorů? Chlap by se neměl bát říct svůj názor! Ať už je jakýkoli, řekl trenér Attily Végha Škondrič

Od Attily Végha odcházejí sponzoři, důvodem je jeho účast v politické kampani nově zvoleného prezidenta. Ilja Škondrič, trenér slovenského MMA bojovníka, jenž se chystá na zápas s Karlosem Vémolou, se rozhodl vyjádřit k aktuální situaci a zastal se svého svěřence.

Publikováno

dne

Od Attily Végha odcházejí sponzoři, důvodem je jeho účast v politické kampani nově zvoleného prezidenta. Ilja Škondrič, trenér slovenského MMA bojovníka, jenž se chystá na zápas s Karlosem Vémolou, se rozhodl vyjádřit k aktuální situaci a zastal se svého svěřence.

Attila Végh se připojil do prezidentské kampaně nově zvoleného prezidenta Pellegriniho a z toho důvodu mu začali odcházet sponzoři. Aktuálně se jedná o tři a je možné, že další budou následovat.

Attila je přitom ve slovenském showbusinessu velmi oblíbený a aktuálně se chystá na médii ohromně sledovaný zápas s Karlosem Vémolou, který se zapíše do dějin.

Végh se krátce vyjádřil, že se soustředí jen na zápas a nyní se rozhodl svůj komentář ke kauzám přidat jeho kouč Ilja Škondrič, který nastínil, jak na tom jeho svěřenec aktuálně je.

Škondrič o Attilovi

„Přijde mi, že je psychicky odolný. Výhoda pro něj je i to, že opravdu dře v pekelných podmínkách a s nejlepšími fightery, což mu psychiku ještě posiluje. Má i svého psychologického kouče. Celkově má kolem sebe tým lidí, který mu pomáhá. Hlava je nastavena velmi dobře,“ řekl pro Sport.cz.

„To, že někteří lidé na sociálních sítích jdou proti němu, tak to podle mě jsou nějací maniaci nebo drtivé části falešné profily. My se toho nebojíme. Attila si tím hlavu neláme, protože ví, že stále má své fanoušky.

Život je prostě takový. Attila na takové věci nemá čas, věnuje se čistě tréninku a na tyto věci má manažery a tým lidí, který se o to stará. Sám se tím nějak nezatěžuje. Je potřeba říct, že ani Karlose nemá rád každý,“ dodal.

A jak to je s odlivem sponzorů? Škondrič se v tomto ohledu Attily zastává a dle něj si může dovolit říct svůj názor a být stále sám sebou.

„Mluvím jako Attilův trenér a myslím si, že chlap by se neměl bát říct svůj názor. Ať už je jakýkoli. A pokud se toho lidí chytí, tak je potřeba být stále sám sebou. Za každých okolností. Attila je pracovitý člověk, který na sobě dře ve sportu i mimo něj. Tihle sponzoři ho na lopatky určitě nepoloží,“ vysvětlil.

Zdroj: Sport.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.