Spojte se s námi


Ostatní

Obhájce titulu Švédsko odstartuje Euro U21 s Anglií

Publikováno

dne

První zápas Mistrovství Evropy hráčů do 21 let odstartuje dnes v 18:00 na Kielce Stadium. Obhájce titulu Švédsko se opět utká v základní skupině s Anglií.

Poslední vzájemný duel se odehrál na minulém Euru U21, kdy Jesse Lingard rozhodl v 85. minutě o jediné výhře Anglie a naopak o jediné prohře Švédska na turnaji.

Anglie bude určitě velmi motivovaná díky nedávnému vítězství svých krajanů na Mistrovství Světa U20.

V tomto úvodním zápase jsou jednoznačně favority, ovšem pokud bychom je měli pasovat na favority tohoto turnaje, tak musím konstatovat, že v Polsku najdeme silnější týmy.

STATISTIKY

  • Anglie vyhrála všech 5 posledních vzájemných duelů.
  • Švédsko vstřelilo Anglii gól pouze v jednom z posledních 5 zápasů.
  • Anglie vstřelila 16 gólů v posledních 5 kvalifikačních zápasech.
  • Švédsko prošlo kvalifikaci na toto Euro U21 bez porážky, stejně jako Anglie.

PREDICTION

Švédsko bude hned v prvním zápase postrádat útočníka Sunderlandu Joela Asora, jinak mají oba trenéři k dispozici kompletní tým.

Trenér Anglie Aidy Boothroyd má na turnaji tým plný skvělých talentů, kteří jsou v mnoha případech otestovaní nejlepší ligou světa Premier League.

Snad největší hvězdou tohoto výběru je Nathan Redmond, jenž letos odehrál za Southampton 37 ligových zápasů, ve kterých nastřílel 7 gólů.

Håkan Ericson rozhodně nemá tak velká jména, ale to rozhodně neznamená, že by Švédsko nemělo šanci, ba naopak v kvalifikaci byl tento výběr jedním ze šesti neporažených týmů a to měli švédové ve skupině Chorvatsko či jedny z favoritů tohoto turnaje Španělsko.

Sečteno podtrženo, kvalita Anglického týmu je mnohem vyšší a kurz 1.8 na jejich výhru nabízí velmi dobré value.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.