Spojte se s námi


eSport

Nové stadiony ve hře FIFA 18

Publikováno

dne

FIFA 18 představí 4 nové stadiony, které tak rozšíří již velmi početný seznam světových stadionů.

Jedním z nich je Wanda Metropolitano s kapacitou 60 000 diváků, který od letošní sezóny patří Atléticu Madrid.

Dále pak zažijete atmosféru na Kirklees Stadium, jenž patří nováčkovi Premier League Huddersfieldu a také Ames Stadium, na němž hraje Brighton. Čtvrtým novým stadionem v letošní sérii FIFA je pak StubHub Center, kde své zápasy hraje LA Galaxy.

WANDA METROPOLITANO – ATLÉTICO MADRID

Wanda Metropolitano by easports

STUBHUB CENTER – LA GALAXY

Stubhub center by easports

THE AMEX STADIUM – BRIGHTON AND HOVE ALBION

The Ames Stadium by easports

KIRKLEES STADIUM – HUDDERSFIELD TOWN

Kirklees stadium by easports

O úchvatnou atmosféru na stadionech ve FIFA 18 se postarají diváci ve vysokém rozlišení, transparenty typické pro daný klub či stadion, nové elementy u postranní čáry nebo regionální skandování. Budete si tak moct zahrát na více než 75 stadionech, z nichž 50 je plně licencovaných.

Reklama

eSport

Herní studio Nacon oznámilo svůj poslední díl WRC! Čeho se tedy fanoušci této známé závodní série dočkají?

Herní studio Nacon oznámilo svůj poslední díl WRC s názvem WRC Generations. Od příštího roku totiž bude vývoj hry spadat pod Codemasters a EA, tedy k vývojářům, jež pravidelně vydávají tituly F1. Na co se tedy mohou hráči a fanoušci WRC v novém díle těšit?

Publikováno

dne

Herní studio Nacon oznámilo svůj poslední díl WRC s názvem WRC Generations. Od příštího roku totiž bude vývoj hry spadat pod Codemasters a EA, tedy k vývojářům, jež pravidelně vydávají tituly F1. Na co se tedy mohou hráči a fanoušci WRC v novém díle těšit?

WRC Generations má vyjít 13. října tohoto roku a půjde o poslední díl herního studia Nacon. Podle vývojářů půjde o uzavření a zároveň vyvrcholení jejich sedmileté práce a vášně pro motorsport.

Doposud hry od Kylotonnu, respektive Naconu, vycházeli pravidelně s číselným titulem. V letošním roce však hra dostala název WRC Generations.

Na níže uvedeném videu se ostatně můžete podívat na trailer, který uveřejnil samotný Playstation.

V příštím roce už na novém WRC budou pracovat Codemasters a EA, jelikož právě pod tyto společnosti spadá od roku 2023 oficiální licence.

WRC Generations bude nicméně dostupné jak pro PC, tak pro herní konzole (PS4, PS5, Switch, Xbox One, Xbox Series X / S).

A co tedy tento nový kousek přinese? Především se fanoušci dočkají nových hybridních vozů s označením Rally1. WRC totiž úderem letošního roku vstoupilo do nové éry, takže i díky tomu budou mít hráči z nového dílu WRC zase jiný prožitek.

Od roku 2012 se pak do kalendáře WRC vrací Rallye Nový Zéland a i tento podnik tak bude součástí nové hry. Přepracovaná je také švédská rallye, a to tím způsobem, odpovídala úzkým, vysokorychlostním a zasněženým etapám.

WRC Generations bude také zahrnovat devět dalších destinací mimo kalendář WRC, přičemž tohle přinese dalších 165 etap.

Vývojáři také prohlásili, že nová a realističtější bude fyzika a jízdní model, vrací se také split-screen a multi-playerový režim Co-driver. Fanoušci také budou jistě nadšeni z možnosti zajet si hned s 37 legendárními, potažmo historickými vozy.

Vrací se také rozsáhlý režim kariéry, který opět nabízí možnost vytvořit si vlastní tým. Součástí bude také tzv. „ligový režim“, kde můžete soutěžit s ostatními jezdci v různých výzvách.

A samozřejmě kromě královské třídy Rally1 budou mít hráči k dispozici zajet si také kategorii WRC 2 nebo Junior WRC. Je tedy určitě na co se těšit.

Zdroje: WRC, Motorsport

Pokračovat ve čtení

eSport

Podpora VR ve hře F1 22 přinese naprosto neskutečný zážitek! Na co se tedy můžete těšit?

Herní studio Codemasters konečně potvrdilo tolik očekávanou novinku. Hra F1 22 bude mít podporu virtuální reality, což hráčům a fanouškům královny motorsportu přinese naprosto ohromující zážitek.

Publikováno

dne

Herní studio Codemasters konečně potvrdilo tolik očekávanou novinku. Hra F1 22 bude mít podporu virtuální reality, což hráčům a fanouškům královny motorsportu přinese naprosto ohromující zážitek.

„Je to něco, na co se nás hráči ptají už řadu let. A protože tomu byla situace konečně nakloněna, můžeme funkci do série F1 přinést a hráči si budou moci vyzkoušet řídit vůz F1 a pochopit jeho chování,“ řekl game director Lee Mather v rozhovoru pro Gaming Bolt.

„Hráči doslova ucítí, jaké to je. Budou moci také obdivovat detaily v kokpitu a budou naplno vnímat rozsah okolí okruhů a převýšení. Není nad to, když se při průjezdu Eau Rouge ve Spa díváte přímo na trať před sebou. Ve spojení s naším precizním binaurálním zvukem zažije hráč novou úroveň pohlcení“ vysvětluje.

Nutno podotknout, šampionát F1 nabízí opravdu několik možností, kde hráčům virtuální realita nabídne pohled, který z televizních kamer standardně není patrný.

Mather tak podporu VR ukazuje asi na nejlepším možném příkladu – na slavné Eau Rouge v belgickém Spa-Francorchamps.

Hráči si ale také budou moci užít vysoké převýšení v Portimãu, krásu nájezdu do zatáčky Aqua Minerali na okruhu v Imole a rovněž zážitek z vysokých rychlostí na italské Monze či v Saúdské Arábii bude zase úplně jiný.

Hráči také výrazně procítí ono „houpání“, anglickým názvem porpoising, což je neočekávaný doprovodný jev při návratu ground effectu do formule 1.

Právě o ground effectu a nových technických parametrech souvisejících se vstupem F1 do nové éry jsme napsali článek před začátkem nové sezóny. Velké aerodynamické změny totiž s podporou virtuální reality opravdu hodně pocítíte.

Tento zážitek ale nejspíše nebude pro každého. Vývojáři totiž poskytli vybraným novinářům možnost vyzkoušet si novou hru s podporou virtuální reality, přičemž například redaktorovi webu VGC se z toho udělalo vyloženě nevolno.

Také ovšem poznamenal, že onu nevolnost mohl cítit také z důvodu jakési nedokončené verze. F1 22 má nicméně vyjít 1. července letošního roku a skutečně je na co se těšit.

Zdroje: F1, VGC, Gaming Bolt

Pokračovat ve čtení

eSport

Tři největší překvapení na Mid-Season Invitational

Skupinová část turnaje MSI je už minulostí, před námi je pouze Rumble stage a Play-offs. Kdo vlastně nejvíce překvapil ve skupinové fázi? Od koho se moc neočekávalo a stejně předvedl parádní výkony? Podíváme se na tři hráče, kteří nás nejvíce překvapili. Dostal se mezi ně i někdo z Evropy?

Publikováno

dne

Od

Skupinová část turnaje MSI je už minulostí, před námi je pouze Rumble stage a Play-offs. Kdo vlastně nejvíce překvapil ve skupinové fázi? Od koho se moc neočekávalo a stejně předvedl parádní výkony? Podíváme se na tři hráče, kteří nás nejvíce překvapili. Dostal se mezi ně i někdo z Evropy?

Oslňující výkony, velká zklamání a totální demolice v podání favoritů, tak nějak vypadaly skupiny letošního Mid-Season Invitational. Zářili hlavně G2, T1 a RNG, od kterých to ale všichni očekávali, bylo tu ale i několik hráčů, kteří nás překvapili svými skvělými výkony a nejsou z těchto tří týmů.

RED Aegis

Od začátku svojí kariéry nastupuje Aegis za RED Canids Kalunga, za tu dobu se stal nejlepším brazilským junglerem a vyhrál 2x CBLOL. Od Brazilců se toho moc neočekávalo a oni nám hned v prvním zápase vyrazili dech. Porazili PSG Talon hlavně díky Aegisovi na jeho Wukongovi, se kterým skončil na skóre 6/0/4.

Aegis nás udivoval i ve zbytku turnaje, v zápase proti Instanbul Wildcats se mu povedlo nasbírat s Lee Sinem dokonce 15 killů, což byl až do včerejška rekord turnaje. Jeho kill participace mluví asi za vše, Aegis byl u více než 80% zabití svého týmu a byl rozhodně nejdůležitějším hráčem Brazilců.

PSG Bay

Bay, jméno o kterém se mluvilo asi nejvíce, jaké výkony bude předvádět, dokáže nahradit Mapla? Bohužel první hra turnaje se Bayovi úplně nevydařila a spousta fanoušků už ho v tento moment zavrhla. Bay sám říkal, že měl problémy s tím, že se mu před fanoušky klepaly ruce a proto se mu hrálo špatně.

Další dny už to byla Extratřída od Baye, jeden přejezd za druhým, jediný midlaner, za kterým zaostával, byl Xiaohu. V druhé hře proti RED to byl právě on, kdo dovedl PSG k vítězství. Bay dokonce v této hře dal víc killů, než všichni ostatní hráči dohromady a tím odčinil tu první prohru s RED. Uvidíme, jak si povede proti Fakerovi s caPsem.

SGB Shogun

Rozhodně největší překvapení celého turnaje. Shogun ve vietnamské VCS nebyl ani TOP3 nejlepší marksman, ale pak přijel na světový šampionát. První zápas světového šampionátu a Shogun s Takim dvakrát zabili nejlepší botlane světa 2v2. Gumayusiho asi zaskočil aktivní styl hry botlinky SGB.

Shogun ale dominoval všem zápasům, které SGB hráli, bylo jasně vidět, že se chce ukázat. Byl to právě on, kdo zajistil SGB postup před DFM. Jeho Kaisa rozebrala DFM a poslala vietnamský tým do Rumble stage. Pokud se vám líbí, jak hraje Shogun, doporučuji se podívat na Artemise, Sty1e a Eddieho, kteří dominovali VCS.

Zdroj: LoL Esports

Pokračovat ve čtení

Oblíbené