Spojte se s námi


Bojové sporty

Nová velká rivalita? Keita a Rock v přestřelce na tiskovce. Svou pozici jsem si vydřel, proti mě nechceš stát v kleci, neděláš pro to dost, říká šampion

Losene Keita se stal dvojnásobným šampionem Oktagonu a zdá se, že má nového zajímavého rivala. Na tiskové konferenci se totiž dostal do slovní přestřelky s novou britskou tváří organizace. Shem Rock si říká o potíže.

Publikováno

dne

Losene Keita se stal dvojnásobným šampionem Oktagonu a zdá se, že má nového zajímavého rivala. Na tiskové konferenci se totiž dostal do slovní přestřelky s novou britskou tváří organizace. Shem Rock si říká o potíže.

Shem Rock byl ještě donedávna pro fanoušky velkou neznámou, ještě před svým prvním zápasem v Oktagonu ovšem stihl pourážet prakticky všechny bojovníky lehké váhy a rýpal také do jejího šampiona.

Angličan, jehož životní příběh by se snadno stal hollywoodským trhákem, ovšem svou premiéru v organizaci nezvládl úplně podle svých představ. I fanoušci od něj čekali o něco více, jelikož byl prezentován jako nová potenciálně velká hvězda.

Arthur Lima ale hned na začátku dostal Rocka do velkých problémů a v prvním kole jej nejenže poslal k zemi v postoji, ale na zemi mu zkoušel nasazovat submise a byl velice nebezpečný. A to i ve druhém a třetím kole, kdy se anglickému bojovníkovi dařilo mít jistou kontrolu na zemi.

Výsledek zápasu? K překvapení všech remíza. Někdo viděl vyhrát Limu, někdo Rocka. Na tom, jak by měl být duel nabodován, žádná obecná shoda nepanuje. Fanoušci ovšem hned po zápase na remízový výsledek pískali.

Čekalo by se, že po nesuverénním výkonu bude Rock trochu skromnější, ale kdepak. A Losene Keita, jenž zničil Jakuba Tichotu, se s Britem pustil na tiskové konferenci do slovní přestřelky, která zřejmě vyústí ve velkou rivalitu.

Rock tvrdí, že Keita vlastně nikdy nikoho pořádně neukončil. A jak vnímá svůj zápas? „Finiš byl blízko, byl jsem dobrý, ale Lima neodklepal. Všichni, kdo zápas viděli, jste to viděli také. Myslím, že jsem vyhrál dvě kola, můj soupeř je v nemocnici. Asi tolik k tomu,“ řekl na tiskovce.

Keita se posléze s Britem příliš nemazal. Nevěří ani tomu, že by dokázal porazit Ronalda Paradeisera. „Ani jsi neukončil svého soupeře, nemáš tu co říkat. Když jsem sem přišel, nikdo mě neznal. Vše jsem si vydřel. Nikoho jsem si nebral do pusy, prostě jsem si pro to došel,“ má jasno dvojnásobný šampion.

„Chceš se stát šampionem, ale nejdřív se podívej na svůj výkon. Myslíš, že pro to děláš dost? I kdybys vyhrál, myslíš na to, aby ses se šampionem utkal? S takovým výkonem? Proti mě nechceš stát v kleci,“ dodal Keita.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.