Spojte se s námi


Bojové sporty

Nepovedený návrat českého bojovníka! Stál téměř 2 roky, v Liberci jej tvrdě ukončil německý ranař, klec opouštěl na nosítkách

Jeden knokaut za druhým. OKTAGON 41 nabídl parádní podívanou a to už od samého úvodu. Navíc jsme se dočkali i několika překvapení a to bohužel i v neprospěch českého bojovníka Ondřeje Rašky. Na tom si totiž udělal jméno Jaime Cordero.

Publikováno

dne

Jeden knokaut za druhým. OKTAGON 41 nabídl parádní podívanou a to už od samého úvodu. Navíc jsme se dočkali i několika překvapení a to bohužel i v neprospěch českého bojovníka Ondřeje Rašky. Na tom si totiž udělal jméno Jaime Cordero.

Naposledy stál v kleci v červenci 2021. Ondřej Raška se posléze trápil s různými zdravotními problémy a teď ho měl čekat sladký návrat. Představil se na turnaji OKTAGON 41, když se československá organizace číslo jedna poprvé ukázala v Liberci.

Soupeřem byl českému bojovníkovi Jaime Cordero, tedy účastník německé Oktagon Výzvy. Raška ostatně už dříve německé bojovníky z německé verze reality show vyzýval, chtěl s nimi změřit síly a ukázat, že je u nás MMA přeci jen o kousek dál.

Cordero se ve Výzvě prezentoval zajímavými výkony. Ukázal dobrý, byť statický postoj, tvrdou bradu a ne úplně dobrou zem. I proto byl Raška favorit, jelikož je velice schopný ve wrestlingu a na to měl německého bijce utrápit.

Jenže Raška po prvním neúspěšném pokusu přenést zápas na zem tvrdě narazil. Cordero potvrdil, že má v ruce nebezpečný granát, že má tvrdé kopy a že mu střední váha může potenciálně sedět.

Pro Cordera to byl ostatně v Oktagonu první zápas ve střední váze, dosud zápasil pouze ve welteru a svůj předešlý zápas prohrál kvůli diskvalifikaci po ilegálním kopu proti Jakubu Bahníkovi.

Teď si však Němec pořádně napravil chuť a Rašku po minutě a sedmi vteřinách tvrdou bombou poslal k zemi a na zemi mu uštědřil několik dalších.

Český bojovník opouštěl klec na nosítkách a nějakou chvíli k sobě přicházel. Jedná se tak o smolný návrat, zatímco Cordero si naopak řekl o větší pozornost. Dokáže se měřit i s elitou střední váhy?

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.