Neohlížím se za sebe, odmítla potenciální souboj s Procházkou čtyřka polotěžké váhy UFC

Jiří “Denisa” Procházka chtěl po veleúspěšném debutu v UFC ještě v tomto roce další zápas. Jenže to má háček. Už druhý potenciální soupeř totiž souboj s moravským bijcem odmítl.

Zdroj: ufc.com

Procházka za sebou má teprve jeden zápas v UFC, přesto je již pátý v žebříčku polotěžké váhy. Nevděčí za to však pouze svému skvělému výkonu. Každopádně chce další souboj a stoupat žebříčkem směrem vzhůru.

To se mu nicméně zatím úplně nedaří. Stále mu totiž nebyl vybrán soupeř. Už to vypadalo, že by se mohl utkat s osmičkou své váhy Nikitou Krylovem, který měl původně domluvený duel s Volkanem Oezdemirem, jehož Procházka porazil.

Krylov ale Procházku coby náhradu za Oezdemira odmítl. A není se moc čemu divit. Neměl by příliš času na to, aby se připravil a to je zkrátka povinnost, jelikož je Procházka nevyzpytatelným bojovníkem.

Nyní se začalo spekulovat o možném zápase s Aleksandarem Rakicem, který je čtyřkou své váhy. Je tedy pouze o jednu pozici níže než rodák z Moravy. Rakic však také odmítl.

Jak to odůvodnil? „Neohlížím se za sebe. Má pozornost směřuje k titulu. V budoucnu se však možná proti mě bude moct otestovat,“ nechal se slyšet Rakic.

Přitom se jeho vzájemný souboj s Procházkou přímo nabízí. Oba jsou volní a jsou v žebříčku hned u sebe. Je to zkrátka velká škoda.

Zdroj: Twitter | Aleksandar Rakic

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Pro PSG nadešel čas pomsty, Manchester United zavítá do Paříže: Preview a tipy na sázení

Po velkých problémech během září se PSG konečně dalo dohromady a již roztočilo svá kola na plné obrátky. Teď už by je koronavirus zaskočit neměl, přišel tedy čas se konečně pomstít za ostudnou porážku s Manchesterem United v Lize mistrů.

Revoluce v evropských pohárech díky koronaviru? UEFA připouští změnu formátu vyřazovacích bojů!

Koronavirus poznamenal celý svět. Dotklo se to pochopitelně i toho fotbalového. Nicméně snaha o to, aby se fotbalové soutěže dohrály, přinesla zajímavé inovace a zdá se, že některé z nich by se mohly stát pravidelnou součástí evropských pohárů.

Skvělé gesto nové posily Kladivářů – část finančního bonusu pošle 100 zaměstnancům svého bývalého klubu

Alžírský útočník Said Benrahma se v poslední den přestupového okna přesunul do nového týmu. Se svým bývalým klubem se však rozloučil jinak, než bývá zvykem.