Němcům stojí na Euru U21 v cestě do finále Angličané

Němci sice prohráli jejich poslední zápas ve skupině, kdy je dokázala porazit Itálie 1-0, která díky tomuto výsledku také postoupila do semifinále a utká se se Španělskem.

V prvních dvou zápasech na Euru U21 v Polsku ovšem Němci jasně přehráli Čechy a také Dány, dokonce bez inkasované branky.

Jejich soupeřem budou Angličané, které dokázali Němci porazit ve 3 z posledních 4 vzájemných duelů.

Angličané navíc nedokázali vstřelit Němcům v těch třech porážkách, které jim jejich semifinálový soupeř nadělil, ani gól a výběr trenéra Stefana Kuntze je i nyní velkým favoritem na postup do finále.

STATISTIKY

  • V posledních 7 zápasech Německa U21 skóroval vždy pouze jeden tým.
  • V 6 z posledních 7 zápasů Německa padly nejvíce 2 góly.
  • V 7 z posledních 9 zápasů Anglie padly minimálně 3 góly.
  • Německo vyhrálo 3 z posledních 4 vzájemných zápasů.

PREDICTION

Dvojice Nathan Redmond a Nathaniel Chalobah jsou stále otazníkem pro zítřejší zápas a pokud nenastoupí, Angličané budou velmi oslabeni.

To by vše jenom hrálo do karet Němcům, kteří jsou v tomto zápase favorité, ale kurz na jejich výhru se aktuálně pohybuje okolo 2.3 a v posledních hodinách rostl.

A právě oznámení zda dvojice Angličanů nastoupí by mohlo s tímto kurzem výrazně pohnout. Každopádně historie jasně dokazuje, že Němcům se proti Anglickému soupeři daří a to nejen v této kategorii.

Na turnaji na mě sice ani jeden výběr nepůsobí tak suverénně, jako třeba Španělé, ovšem oba týmy mají stále velkou kvalitu.

Osobně preferuji postup Němců a proto i díky vysokému kurzu doporučuju vybrat sázku s asijským handicapem 0.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Kauza Kúdela? Pouhá snaha odvrátit výsledek! Cílem bylo vytvoření tlaku na UEFA, říká skotský běžec

Kauza ohledně Ondřeje Kúdely a údajného rasismu je již známa i široké veřejnosti, která se o fotbal jako takový nezajímá. Nyní se k této kauze připojil skotský běžec Eddie Stewart, který žije od roku 1992 v České republice.

Přestupový trh v Extralize: Davida Kašeho lanaří Sparta, Sobotka by mohl zůstat. Zlín posiluje, Kometa tratí 

Kdeco nám už teď naznačuje, že přestupové období před začátkem další sezóny bude letos mimořádně plodné. Jen co Sparta vyletěla z bojů o Masarykův pohár, už se v jejich organizaci mluví o velkých změnách.

Je to oficiální. Všech šest klubů Premier League opouští Superligu

Ve dnech minulých visela nad fotbalovou Evropou obrovská mračna. Vypadá to však, že se žádná ukrutná bouře konat nebude, všech šest týmů Premier League potvrdilo svou neúčast v nově vzniklé Superlize.