Nekompromisní KO! Podívejte se, jak Kamaru Usman vypnul Jorgeho Masvidala

Během nedělní noci nám turnaj UFC 261 přinesl hned 3 titulové souboje. Největším šlágrem byl pochopitelně ten poslední, v rámci welterové váhy se střetli Kamaru Usman s Jorgem Masvidalem. Nigerijský bijec zápas ukončil ve druhém kole nekompromisním KO!

Zdroj: Pixabay

Večerní turnaj, konaný ve VyStar Veterans Memorial Aréně na Floridě, byl opravdu výjimečným. Poprvé totiž mohl být uzavřený stadion narvaný k prasknutí a skutečně se tak stalo. Na turnaj UFC 261 se přišlo podívat přes 15 tisíc fanoušků.

A že se bylo na co dívat, večer totiž přinesl hned 3 titulové souboje, přičemž nejatraktivnějším byl pochopitelně ten poslední, hlavní šlágr večera.

V titulovém souboji v rámci welterové váhy se již podruhé střetli Kamaru Usman s Jorgem Masvidalem.

Jejich první vzájemný duel z června 2020 ovládl tehdy bojovník z Nigérie a odveta se nepodařila ani tentokrát. V prvním kole se oba zápasníci prezentovali velmi vyrovnaně, přičemž Masvidal projevoval vysokou míru provokace.

To se mu ovšem v kole druhém vrátilo. Usman začínal vyvíjet tlak, a to přineslo své ovoce. Po naznačení levého háku se do Masvidala ze zadní pořádně opřel a udělil mu ránu, jenž Američan už neměl šanci rozdýchat.

Usman je tak stále ve welterové váze neporažen a nejspíš tomu tak ještě dlouho bude. V posledních zápasech prokazuje skvělou formu a soupeři nejsou schopni nalézt recept na Nigerijcův bojový projev.

Kdo bude dalším vyzyvatelem je momentálně ve hvězdách. Jasný je ovšem fakt, že kdokoliv, kdo se s Usmanem bude chtít utkat, si přiděluje opravdu velmi obtížný úkol.

Zdroj: UFC

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velká strategická bitva je u konce. Jak dopadla Velká cena Španělska?

Lewis Hamilton nebo Max Verstappen? Mercedes nebo Red Bull? Asi takto by se dal vyjádřit nejen průběh závodu, nýbrž i celý závodní víkend. Kdo nakonec vyhrál a jak Velká cena Španělska dopadla?

Je tady anketa Hokejista sezony! Kdo si odnese prestižní ocenění v Tipsport Extralize?

Tradice je tradice, přes to vlak prostě nejede. Extraligové sezoně 2020/2021 definitivně odzvonilo, tudíž je kromě její rekapitulace taky nejvyšší čas vyhlásit ty nejlepší.

Kterým hráčům v české lize končí smlouva? Plavšič, Jovovič či Kliment si můžou hledat nové kluby

Ve FORTUNA:LIZE končí toto léto smlouva hned několika hráčům. Ti už jsou od zimy svolní hledat si nové angažmá, kam by se od 1. července přesunuli zadarmo. A letošní výběr nabízí dost kvalitních fotbalistů.