Spojte se s námi


Bojové sporty

Nejtvrdší bomby až v posledním zápase kariéry? Khabib Nurmagomedov prozradil, od koho inkasoval nejhorší rány a co s ním udělaly

Je to už tři roky od doby, kdy Khabib Nurmagomedov ukončil kariéru. Nikdo jej už k návratu nezlákal, byť se v posledních dnech mluvilo o jeho grapplingovém zápase s jeho vzorem Georgesem St-Pierrem. Nedávno však dagestánská legenda promluvila o tom, od koho v kariéře inkasovala největší granáty.

Publikováno

dne

Je to už tři roky od doby, kdy Khabib Nurmagomedov ukončil kariéru. Nikdo jej už k návratu nezlákal, byť se v posledních dnech mluvilo o jeho grapplingovém zápase s jeho vzorem Georgesem St-Pierrem. Nedávno však dagestánská legenda promluvila o tom, od koho v kariéře inkasovala největší granáty.

Skóre 29-0, neporažený v kariéře, neporažený v UFC, bývalý šampion, dominantní bojovník, podle některých fanoušků nejlepší bojovník v historii UFC, byť se v tomto tématu pochopitelně nikdy neshodne většina.

Khabib Nurmagomedov ukončil kariéru v roce 2020 po duelu s Justinem Gaethjem. Bylo to velké překvapení, nicméně dagestánskému šampionovi tehdy před utkáním zemřel otec a třebaže společně cílili na konec kariéry s bilancí 30-0, po jeho smrti se rozhodl skončit.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Šéf Dana White neustále sliboval, že dokáže dnes stále jen 34letého bojovníka přesvědčit k návratu, nikdy se mu to ale nepodařilo. V posledních dnech se ovšem spekulovalo, že by Khabib mohl naskočit do grapplingového souboje s legendárním Georgesem St-Pierrem.

Ani to ale pravděpodobně nedojde. Nicméně přesto se Nurmagomedov semtam alespoň rozpovídá pro média a vesměs vždy, když promluví, prozradí zajímavé informace či názory.

Naposledy prozradil, který jeho soupeř měl největší ránu. Za zmínku stojí, že Khabib se v kariéře utkal například s Dustinem Poirierem, Conorem McGregorem či Edsonem Barbozou, tedy skvělými ranaři.

Jenže největší granáty měl prý výše zmíněný Gaethje, tedy jeho soupeř v posledním zápase kariéry. A že by si z nich Khabib sedl na zadek, to se zrovna říci nedá.

„Myslím, že nejtvrdší ránu měl Justin. Měl ránu, jako když do vás narazí náklaďák. Jenže se zlomil. Byla to jeho největší bomba v zápase, na což jsem mu řekl, jestli to je vše, co proti mě má. Na konci prvního kola fyzicky odešel,“ cituje Khabiba server BJPenn.com.

Gaethje podle Nurmagomedova podcenil prostředí v Abu Dhabí. Přiletěl prý pouze týden před zápasem a nestihl se aklimatizovat. Sám Khabib tvrdí, že první týden v Abu Dhabí jen spí a proto na místo činu dorazil měsíc před zápasem.

Zdroj: BJPenn.com, MMA Junkie, Tapology

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.