Spojte se s námi

Bojové sporty

VIDEO: Nejděsivější muž Oktagonu? Rozhodnuto je už před zápasem. Moeil a Todev doručili intenzivní staredown, při němž to vřelo. Došlo i na strkanici

O post nejděsivějšího muže Oktagonu se ani nemusí svádět bitva. Ať už duel ovládne kdokoliv, Hatef Moeil svým chováním v děsivosti vítězí.

Publikováno

dne

Oktagon se v sobotu představí v Kolíně nad Rýnem a po dlouhé době se dočká nového krále těžké váhy. O post nejděsivějšího muže organizace se v podstatě ani nemusí svádět bitva. Ať už duel ovládne kdokoliv, Hatef Moeil svým chováním rozhodně nad Lazarem Todevem vítězí.

Vsaďte si s bonusem a získejte 300 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

OKTAGON 49 nabízí velice zajímavou kartu zápasů. Ostatně ne nadarmo se do Lanxess Areny dorazí podívat téměř 20 tisíc diváků. Kolín nad Rýnem bude hostit největší MMA galavečer v historii Německa.

Do akce půjdou hvězdy jako Kerim Engizek, Niklas Stolze, Andrej Kalašnik, Christian Eckerlin či Leandro Silva. V hlavním zápase večera se však střetnou Hatef Moeil a Lazar Todev.

Moeil a Todev se mimochodem utkají o titul v těžké váze, což znamená jediné. Postaví se proti nejděsivější muži v organizaci. O tom, kdo z nich je děsivější, je ale jasno i bez toho, aby došlo k zápasu.

Důvod? Moeil od svého vstupu do Oktagonu nepůsobí jako nějak velký sympaťák. Ani se o to nesnaží. Je agresivní, až příliš sebevědomý a jak se potvrdilo na tiskové konferenci den před turnajem, má problém svůj vztek krotit.

Todev proti němu působí jako sympatická klidná síla, které zřejmě bude fandit většina fanoušků. Ostatně stojí za zmínku, jak se kdysi Moeil navážel například do Vémoly. I na tiskovce v Kolíně si při diskusi se soupeřem pořádně praštil do stolu.

Moeil a Todev doručili intenzivní staredown

Mezi oběma bojovníky, kteří se v sobotu večer utkají o titul těžké váhy, to zprvu bylo poklidné. V závěru tiskovky ale docházelo k některým slovním výměnám, během nichž měl Hatef Moeil skutečně potíže zachovat klid.

Bohužel vztek nezkrotil ani v závěrečných minutách. Naopak. Jako by si jej spíše šetřil na blížící se staredown. Ten byl hodně intenzivní. Projevila se v něm velikost německého Bosse.

Aby toho nebylo málo, tak Moeil svého soupeře odstrčil. Promotéři měli co dělat, aby nedošlo k ničemu dalšímu. Obzvláště poté, co před minulým turnajem v Manchesteru kvůli vyhrocenému staredownu odpadl zápas Pokorný vs. Rock.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené