Reklama

Nehoráznost! Angličtí fanoušci okradli pilota formule 1 Norrise. O co přišel?

K naprosto nechutnému chování ze strany anglických fanoušků došlo po finále Eura, kdy Itálie porazila Anglii až v penaltovém rozstřelu a stala se tak mistrem Evropy. Svými krajany byl však okraden pilot formule 1, Lando Norris. Jaké je prohlášení jeho týmu a co velmi hodnotného mu bylo odcizeno?

Lando Norris, jedenadvacetiletý jezdec McLarenu, byl další ze slavných sportovních osobností, které zlákalo finále fotbalového mistrovství Evropy. Při odchodu ze stadionu se ovšem nechtíc stal aktérem pozápasových aktivit fanoušků Anglie.

Rodák z Glastonbury, které leží zhruba čtyřicet kilometrů jižně od Bristolu, byl de facto svými fanoušky, anglickými fanoušky napaden a okraden.

Norrisovi byly ukradeny jeho hodinky, které ovšem mají vskutku vysokou hodnotu. Jednalo se o limitovanou edici značky Richard Mille v modro-oranžové barvě, která znázorňuje právě týmové barvy McLarenu. Pachatel se tak bezpochyby dopustil trestného činu, tyto hodinky totiž přesahují hodnotu 100 000 dolarů!

V přepočtu na české koruny se jedná o částku přesahující dva miliony korun. Stáj McLaren k tomuto incidentu samozřejmě poskytla své vyjádření.  “McLaren Racing může potvrdit, že Lando Norris byl po finálovém zápase Euro 2020 ve Wembley účastníkem incidentu, při kterém mu byly odcizeny hodinky, které měl na ruce.”

“Landovi se naštěstí nic nestalo, ale je pochopitelně otřesen. Tým Landa podporuje a jsme si jisti, že se k nám přidají i fanoušci motorsportu a popřejí mu vše nejlepší do víkendové Velké ceny Velké Británie. Vzhledem k tomu, že se nyní jedná o policejní záležitost, nemůžeme se k tomu dále vyjadřovat.”

Ze strany anglických fanoušků nechyběly rasistické pokřiky na své hráče nebo rvačka s policií. Je potvrzeno, že policie zadržela 49 lidí a hned devatenáct policistů bylo zraněno. Vše bude mít samozřejmě ještě dohru. A jak nejspíš můžeme očekávat, úřady v Anglii se s problémovými fanoušky mazlit určitě nebudou.

Zdroj: ESPN

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Naše bezpečnostní služby icident šetří a v tiskovém prohlášení uvedly, že naši bývalí občané, kteří dnes žijí v englii se s největší pravděpodobností na případu nepodíleli. Vypovídala o tom eržika i gejza. Oni žádného Norrise neznají a ani o něm nikdy neslyšeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené