Reklama

Návrat hvězdného Márqueze se oddaluje, kvůli zranění nenastoupí ani do příštího závodu ve Valencii

Podle posledních zpráv zranění Marca Márqueze nepustí ani do příštího závodu GP Evropy ve Valencii. Španělský závodní okruh tak přišel o největší hvězdu, která měla do závodu nastoupit.

Zdroj: Wikimedia Commons

Marc Márquez se zranil v červenci při závodě v Jezeru. Po těžkém pádu si zlomil pravou paži a musel ihned podstoupit operaci, při níž mu byla zlomená kost fixována destičkou.

Nicméně ta dlouho nevydržela. Márquez se sice krátce po operaci vrátil na závodní okruhy, ale destička fixující zlomenou kost se poškodila. Španělského jezdce tak záhy čekala druhá operace.

Ta se vydařila a tým Repsol Honda tajně doufal, že se jeho největší hvězda vrátí na okruhy už během října. To se ale bohužel nestane.

Tým se společně se závodníkem rozhodl návrat, na rozdíl od prvního pokusu, neuspěchat a pustit Márqueze na trať až se bude cítit naprosto fit. Po dohodě tak Márquez nenastoupí ani do příštího podniku ve Valencii.

Místo Márqueze pojede opět Stefan Bradl, který mimo jiné prohlásil, že dokončí sezónu za Márqueze. To však nikdo z vedení Repsol Honda oficiálně nepotvrdil.

Zdroj: www.as.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Je to sportovní tragédie! Co na zranění Lukáše Provoda řekli Jindřich Trpišovský a Simon Deli?

Před utkáním s Karvinou se o vážném zranění Lukáše Provoda rozpovídali Jindřich Trpišovský a Simon Deli. Jak ztrátu klíčového hráče vnímají a jak ji berou?

10 nejstarších fotbalových klubů v Evropě

Rozeznat nejstarší fotbalové kluby v Evropě není určitě jednoduchá záležitost. Jednotlivé zdroje se liší ve svých žebříčcích, a ne vždy jsou dochovány jasné důkazy o založení konkrétních klubů.

Zůstane v Olomouci? Belgický Leuven na Jemelku neuplatnil opci, ten tak dost možná začne přípravu v Sigmě

Václav Jemelka odešel v létě na hostování s opcí do belgického Leuvenu, ve kterém se chytl a pravidelně hrával v základní sestavě. Klub však nemá dostatek financí, a tak se rozhodl jeho opci neuplatit.