Spojte se s námi


Bojové sporty

Napětí se dalo krájet! Jiří Procházka za sebou má intenzivní staredown s Rakicem, zasahovat musel šéf UFC

Už je to pomalu tady. Jubilejní UFC 300 začíná již v neděli o půlnoci a Jiří Procházka bude jednou z hvězd, které se na historickém eventu objeví. Střetne se s příliš upovídaným Aleksandarem Rakicem. Nyní se potkali tváří v tvář.

Publikováno

dne

Už je to pomalu tady. Jubilejní UFC 300 začíná již v neděli o půlnoci a Jiří Procházka bude jednou z hvězd, které se na historickém eventu objeví. Střetne se s příliš upovídaným Aleksandarem Rakicem. Nyní se potkali tváří v tvář.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jiří Procházka vs Aleksandar Rakic? Na jakémkoliv jiném turnaji by se mohlo jednat o hlavní zápas, nebo alespoň předzápas. Na galavečeru UFC 300 se ovšem nevejde ani na hlavní kartu, nýbrž uzavře prelims.

To ale zápasu na ničem neubírá, ani to ničemu nevadí. Ostatně tým moravského samuraje to vnímá dokonce pozitivně. Každopádně BJP nečeká snadná práce. Jak se ale zdá, tak je ve vynikající formě a pořádně hladový.

Rakic si řekl o velké problémy. Snažil se dostat rodákovi z jižní Moravy do hlavy, zkoušel různé trashtalky, některé více osobní, jiné méně. Ovšem zřejmě neúspěšně. Místo toho, aby bývalého šampiona nahlodal, jej naopak ještě více nažhavil.

Jiří Procházka tak vypadá hladový jako už dlouho nebyl. Je odhodlaný vyhrát a jeho soupeř se má na co těšit.

Jiří Procházka a Aleksandar Rakic tváří v tvář

Staredown sice nemusí být důležitý, nemusí vždy něco napovědět, nicméně občas z něj lze něco vyčíst. Pro československého fanouška je ideálním příkladem pohled tváří v tvář před Zápasem století, kdy se potkali Karlos Vémola a Attila Végh. Právě onen staredown dle mnohých fanoušků rozhodl o výhře Slováka.

A zdá se, že podobně někteří vnímají staredown, který svedli Jiří Procházka a Aleksandar Rakic. Moravský samuraj vypadal ostře, hladově. Rakušan se srbskými kořeny se snažil o totéž, nicméně někteří fanoušci vidí v jeho očích nervozitu.

Vzhledem k intenzitě staredownu raději mezi oba bojovníky zakročil šéf UFC Dana White. Zatímco Rakic odstoupil o několik metrů, Jiří Procházka se nehnul ani o krok. Navíc se neustále hladově díval na Rakice.

Ještě před tím ovšem na tiskové konferenci prohlásil, že nechce být jen králem Evropě, ale králem celého světa.

Zdroj: UFC

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.