Spojte se s námi


Bojové sporty

Nakonec vše na dobré cestě? Trenér Karaivanov naznačil, že slib daný Jiřímu Procházkovi bude dodržen

Trenér Martin Karaivanov přinesl trochu světla do spekulací posledních dnů. Ty naznačovaly, že by vedení UFC obešlo přes daný slib Jiřího Procházku. Nyní to ale vypadá, že fanoušci českého samuraje budou mít radost.

Publikováno

dne

Trenér Martin Karaivanov přinesl trochu světla do spekulací posledních dnů. Ty naznačovaly, že by vedení UFC obešlo přes daný slib Jiřího Procházku. Nyní to ale vypadá, že fanoušci českého samuraje budou mít radost.

V posledních dnech to v rámci polotěžké váhy UFC docela vře. Jamahal Hill vzbudil svým oznámením o vážném zranění a uvolnění titulu velký mediální rozruch, který se týkal i jeho původního soupeře v boji o titul šampiona divize.

Tím měl být bývalý šampion Jiří Procházka, který se stejně jako Hill vzdal svého titulu v největší MMA organizaci světa. Alespoň takový slib dostal od šéfa UFC Dany Whitea, když sám oznamoval své zranění ramene.

Jenomže pak fanoušky vyděsil jeden příspěvek samotné organizace. Ta totiž promovala následující číslovaný turnaj UFC 291 jako galavečer, kde se fanoušci dočkají dvou titulových bitev, z nichž jedna měla být právě v rámci divize mezi Janem Blachowiczem a Alexem Pereirou.

Trenér Procházky Martin Karaivanov ale přece jen uklidnil fanoušky českého samuraje. Na svém Twitteru totiž sdílel tajemný příspěvek, ve kterém naznačoval dobré zprávy.

„Spekulací je mnoho, ale buďme všichni v klidu, vše je vyřešeno a vše bude oznámeno,“ naznačil, že vedení UFC přece jen svůj slib dodrží. „Bude radost,“ dodal pozitivně.

Karaivanov již před pár dny oznámil, že jsou prakticky dvě možnosti. Buď půjde Procházka v listopadu s vítězem duelu Blachowicz vs. Pereira anebo se utká s Magomedem Ankalaevem v říjnu v Abú Dhabí.

Ať už to dopadne jakkoliv, velký návrat se blíží a Procházka opravdu dostane možnost získat svůj odevzdaný titul zpět. Fanoušci si samozřejmě nejvíc přejí bitvu o Evropu s Jankem Blachowiczem, která by přilákala obrovské množství fanoušků ze starého kontinentu. Následující dny či týdny zajisté napoví více.

Zdroj: UFC, Twitter – Martin Karaivanov

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.