Spojte se s námi


Bojové sporty

Nádhera! Slovenský bojovník Ludovít Klein zdemoloval svého soupeře v UFC. Podívejte se na jeho parádní ukončení v prvním kole

Nejen Oktagon, ale také turnaj UFC nabídl sobotní večer. Největší organizace světa navíc nabídla zajímavý duel, v němž Ludovít Klein čelil AJ Cunninghamovi. Slovenský bojovník dostál přezdívce Mr. Highlight.

Publikováno

dne

Nejen Oktagon, ale také turnaj UFC nabídl sobotní večer. Největší organizace světa navíc nabídla zajímavý duel, v němž Ludovít Klein čelil AJ Cunninghamovi. Slovenský bojovník dostál přezdívce Mr. Highlight.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Kromě galavečera OKTAGON 54 mohli fanoušci bojových sportů sledovat v sobotu také nečíslovaný turnaj v podání UFC. Ten byl zajímavý z několika důvodů. Tím nejzásadnějším byl fakt, že se na akci představil slovenský bojovník Ludovít Klein.

Devětadvacetiletý Slovák v UFC neprohrál už čtyři zápasy. Na kontě měl čtyři výhry, dvě prohry a jednu remízu. Naposledy však bojoval v květnu minulého roku, měl tedy dlouhou pauzu.

Navíc musel řešit velkou nepříjemnost, když se mu měnil soupeř a nevědělo se, jestli se vůbec na turnaji v Las Vegas ukáže. Nakonec s ním ale změřil síly AJ Cunningham, který nastoupil do svého prvního duelu v UFC.

Na straně bývalého bojovníka Oktagonu měla být nejen kvalita, ale také zkušenosti. Ostatně se před zápasem mohl Ludovít Klein chlubit bilancí 20-4-1, zatímco stejně starý Američan měl na kontě skóre 11-3.

Podle toho zápas dopadl i vypadal.

Ludovít Klein si připsal výstavní ukončení

Zápas netrval příliš dlouho. Ludovít Klein měl celou dobu navrch. Jasně dominoval v postoji, připsal si také dva takedowny. Měl na kontě mnohem větší počet jak všech, tak signifikantních úderů. Zkrátka skvělá práce a znatelný rozdíl v kvalitě.

Slovák si chtěl ale dojít pro ukončení a to si také splnil. V závěru prvního kola dostal svého soupeře k pletivu, kde rozjel smrtící kombinaci. Po tvrdých úderech na hlavu trefil skvělý highkick, následovaly údery na spodek a poslední kapkou byl kop na tělo. To vše v čase 4:36.

Výstavní finiš, pátá výhra v UFC, skvělý výkon. Jen tak dál. Doufejme, že si Ludovít Klein povede podobně i v dalších zápasech.

Zdroj: UFC, Tapology

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.