Spojte se s námi


Motorsport

Na televizní obrazovky míří nový dokument o Lewisi Hamiltonovi. Na co se fanoušci mohou těšit?

Streamovací gigant Apple TV+ v nedávném čase oznámil, že v budoucnu uvede nový celovečerní dokument o sedminásobném mistru světa – Lewisi Hamiltonovi. Na co se tvůrci chystají zaměřit a čeho všeho se fanoušci dočkají?

Publikováno

dne

Streamovací gigant Apple TV+ v nedávném čase oznámil, že v budoucnu uvede nový celovečerní dokument o sedminásobném mistru světa – Lewisi Hamiltonovi. Na co se tvůrci chystají zaměřit a čeho všeho se fanoušci dočkají?

Na televizní obrazovky má v budoucnu zamířit dokument o muži, jenž ve formuli 1 sedmkrát dosáhl na titul mistra světa a nesmazatelným písmem se vryl do historie královny motorsportu. Řeč je samozřejmě o Britovi Hamiltonovi.

Doposud ještě nepojmenovaný projekt bude režírovat britský filmař Matt Kay ve spolupráci se společnostmi One Community a Box to Box Films (producenti série Drive To Survive).

Tvůrci prý měli k jezdci Mercedesu plný přístup a zaměřili se skutečně na mnohé. Fanoušci se tak dočkají nejen záběrů přímo ze závodního okruhu, ale také záběrů mimo něj. Dočkáme se prý ale také rozhovorů s hvězdnými hosty a jakéhosi odkrytí Hamiltonova soukromého života.

Výkonným producentem má být bývalý generální ředitel HBO Richard Plepper spolu Scottem Budnickem, jehož tvorba zahrnuje například snímek Hangover.

Dokument pak bude nalezení v sekci s názvem „non fiction/unscripted content“, která obsahuje také životní příběh hvězdy NBA Earvina „Magic“ Johnsona (s názvem They Call Me Magic).

„Lewis pochází z dělnické rodiny a uspěl ve sportu, kde hodně věcí stálo proti němu. On však zazářil, ukázal svůj talent, což mu umožnilo dominovat tomuto sportu po více než 10 let,“ zní z oficiálního prohlášení Apple TV+.

„Hamilton je v současnosti jediným jezdcem tmavé pleti, který závodí v seriálu F1. Přijal to, čím se odlišoval, a jeho vzestup na vrchol jej přiměl k tomu, aby využil tuto platformu k prosazení pozitivních změn pro budoucí generace,“ stojí také v prohlášení.

Zdroje: Apple TV+, Motorsport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.