Na jaké novinky se mohou naši čtenáři v blízké době těšit?!

Náš web Ruik Football se snažíme neustále vylepšovat, proto se v blízké době můžete těšit na dvě nové rubriky, které, doufáme, naše čtenáře nadchnou. 

ruik football show

První novinkou bude diskusní pořad Muži v ofsajdu, ve kterém v pravidelném intervalu shrneme týdenní události v nejpopulárnější světovém sportu. Na každý nový díl se můžete těšit v pondělí večer. Muži v ofsajdu jsou i příležitostí pro vás, čtenáře, neboť v budoucnu plánujeme oslovovat i lidi mimo naší redakci. Zaměříme se jak na českou scénu, tak na mezinárodní.

Druhou novinkou bude rubrika Smějící se bestie. V nepravidelném pořadu rozebereme různé dění ve fotbale. Znalci historie jistě vědí, odkud slovní spojení pochází a jaké má mínění. Tak tedy jen ve zkratce. Termín Smějící se bestie použil Reynhard Heydrich pro český národ během Protektorátu Čechy a Morava. Češi si totiž i za okupace dokázali z velice vážných, negativních a ponižujících situací pomocí karikatur a vtipů zlepšit náladu a provokat nasictický režim. Jednoduše řečeno – sranda musí být i kdyby na chleba nebylo. A podobné to bude i se Smějící se bestií. Ve fotbale nezůstane nikdo ušetřen. Opřeme se jednou do Realu Madrid? Příště to bude zase Barcelona. Nepovede se něco Spartě? Nezoufejte, příště to může být Plzeň nebo Slavia.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velký třesk v Barceloně! Prezident Bartomeu se s celým vedením rozhodl rezignovat

Velký třesk v Barceloně! Prezident katalánského klubu v úterý večer oznámil, že se s celým svým vedením rozhodl rezignovat.

Vitrína dneška: Berbrovi muži odejít nehodlají

Očista českého fotbalu začala dle hanebného scénáře, Berbrovi muži hodlají zůstat na svých místech, předseda Malík to podporuje. Před disciplinární či etickou komisi nikoho nežene. Roční proměna Slavie je děsivá: loni statečná, letos trapná.

Jak se vede hráčům, kteří v létě opustili Spartu? Kanga nevýrazný, Costa v Indii

Spartu v létě opustilo několik fotbalistů. Mezi nimi byli i hráči, kteří přišli za nechvalné éry italského kouče. Jak se jim vede po odchodu z Letné?