Spojte se s námi


Různé

Na Euro Business Cup v Antályi se na úspěšný tým G.I.C La Plate velice těší, bude tam velkým favoritem mezi 24 týmy

G.I.C La Plate, tvůrce nejlepšího českého týmového výsledku v historii malého fotbalu, hodlá pokračovat a plánuje zamířit do Turecka, kde bude prezentovat svého business partnera na Euro Business Cupu 2022.

Publikováno

dne

G.I.C La Plate, tvůrce nejlepšího českého týmového výsledku v historii malého fotbalu, hodlá pokračovat a plánuje zamířit do Turecka, kde bude prezentovat svého business partnera na Euro Business Cupu 2022.

Vzorný, tak se jedním slovem dá nazvat tým G.I.C La Plate, letošní mistr Hanspaulské ligy, účastník a mistr Česka ve všech pěti mužských kategoriích Superfinále, finalista Českého národního poháru a nedávno historicky nejvíce úspěšný český tým – semifinalista v EMF Champions League.

Malý fotbal je sportem 21. století, velice fyzicky, psychicky i na míči dovednostně a dynamicky náročný sport. Nejen, že nabízí sportovcům obrovskou seberealizaci a satisfakci ve fotbale, ale také nabízí dosažitelné vrcholové úspěchy a reálné skloubení sportu se studiem a se zaměstnáním.

Je přirozeným vyústěním dětského a dorosteneckého sportování v klasickém fotbale a celoživotní příležitostí pro realizaci sportu každého fotbalisty, je také cestou ke zlepšení a možností stát se profesionálem.

Účast v prestižních top soutěžích na národní úrovni, ale také na mezinárodním poli je zcela reálná a hráčům dostupná, například spanilá jízda hanspaulského úspěšného týmu G.I.C La Plate v Lize mistrů nebo brněnského týmu Royal Flush na Euro Cupu jsou toho nejlepším a nejatraktivnějším příkladem.

Čeští reprezentanti si svou dřinou a kvalitou hry zaslouží respekt, vybudovali si také potřebný kredit a nyní mohou nejen kvalitně sportovat, ale také reprezentovat české společnosti na trhu byznysu.

Existují moderní společnosti, které potřebují prorazit do světa, ukázat svůj potenciál a získat pozornost na trhu. Často to není až tak laciná záležitost, dát o sobě vědět. Malý fotbal a jeho nejlepší tým v České republice by se rád podílel na úspěchu českého business partnera.

Svým výkonem by rád zvýraznil elitní dovednost a schopnost některé české společnosti tím nejlepším způsobem, atraktivní fair play hrou a prezentací jeho bojovníků na fotbalovém hřišti. A že se jedná o atraktivní hru, o tom není a nebude nejmenších pochyb, malý fotbal jde nahoru, stává se sportem moderního fotbalu.

Český sport a fotbal má ve světě velice silné jméno díky hvězdám, jakými jsou Pavel Nedvěd, Jan Koller či Milan Baroš, ale také již úspěchy malého fotbalu jsou zářící. Jsme držiteli několika titulů mistrů světa a Evropy a pořád tvoříme v nekompromisně rostoucí konkurenci úspěšnou novou generaci. A už to není tak snadné. Na rozdíl od fotbalu jsou náklady na úspěch v malém fotbalu a na získání zájmu v médiích několikanásobně menší.

O účast atraktivního týmu G.I.C La Plate na Euro Business Cupu je po jeho velikém úspěchu v Champions League veliký zájem, všichni se na tak atraktivní tým chtějí nejen podívat, ale také chtějí vědět, kdo za tak úspěšným týmem stojí a kdo tento grandiózní výkon podporuje, sponzoruje a kdo tvoří tu sportovní krásu?

V posledních dvou sezónách se o svůj rozvoj a úspěch společně podělili samotní hráči svými vlastními náklady a za týmem stála společnost 121 ELITE Sports, aby se daly kvalitní výsledky vytvořit a ukázat.

Ukázat, že do zahraničí vede cesta píle, zodpovědnosti, odvahy, skromnosti a hlavně rytířské týmovosti. Společnost 121 ELITE Sports netvoří v business prostředí zisk, aby mohla finančně krýt pravidelné náklady špičkového týmu na reprezentační úrovni, její filantropická síla však dokázala podpořit rozvinout a představit tým G.I.C La Plate na té nejprestižnější úrovni a dokonce tam uspět, vítězit nad nejlepšími a zaujmout a oslovit špičku světa, včetně business partnerů.

Je i nadále úlohou 121 ELITE Sport s týmem pokračovat a takto diamantově vybroušený vzorný tým G.I.C La Plate nabídnout a předat zodpovědnému a stejně tak ambicióznímu business partneru, aby se mohli oba společně rozvíjet a radovat vzájemně z dosažených výsledků.

Rádi bychom ukázali českým dětem a naší nové generaci cestu ke zdravému a úspěšnému životu, není však vše v našich silách, budeme nadšeni, pokud se k našemu týmu G.I.C La Plate, připojíte a zvýrazníte vaše firemní hodnoty a přednosti a pomůžeme společně a vzorně nové generaci kvalitně sportovat.

Euro Business Cup se koná od 19. do 23. října 2022 v Turecku, Antalya. Tato sportovní událost garantuje ULTRA ALL INCLUSIVE sportovní prestižní parametry, vhodné pro TOP business prezentace a také příjemné společenské zážitky v excelentním prostředí a atraktivním přímořském rezortu.

Město Antalya je hlavní správní středisko jižního Turecka, je to zároveň největší město na celé turisticky velice oblíbené turecké Riviéře a jedno z hlavních jihotureckých letovisek. Na Antalyi si zamilujete její relativně atypický ráz.

Krom původního starého přístavu je staré město vybudováno na strmých útesech, takový přírodní jev se jen tak v nějakém letovisku nevidí. Vedle malebného starého města vás okouzlí i dvě dlouhé písečné pláže, které se od Antalye táhnou na západ i na východ, a tvoří tak ideální lokality pro pohodovou letní dovolenou u moře.

Náklady na účast výpravy společně s business partnerem jsou mimořádně příznivé, zdaleka nepřevýší náklady na účast týmu G.I.C La Plate v Champions League ve výši 250.000,- korun za celou výpravu. Jedeme tam vyhrát a vzorně představit našeho business partnera.

Reklama

Fortuna liga

Zlín vs. Slovácko: Preview a tipy na sázení

Nedělní fotbalový program nabídne vedle derby o Manchester i zápas Zlína se Slováckem. Krajské derby má jasného favorita, přestože oba týmy dělí jen dva body. Co od utkání očekávat a na co si vsadit?

Publikováno

dne

Nedělní fotbalový program nabídne vedle derby o Manchester i zápas Zlína se Slováckem. Krajské derby má jasného favorita, přestože oba týmy dělí jen dva body. Co od utkání očekávat a na co si vsadit?

Zlín zažívá hrozný začátek sezóny, svou jedinou výhru ukořistil proti posledním Pardubicím. Ze čtrnácté příčky ztrácí na první devítku pouhé dva body, výkonnostně každopádně do pásma sestupu zatím spadá zaslouženě.

Slovácko je na tom jen o dva body lépe, na druhou stranu je v úplně jiné situaci. Poprvé v klubové historii hraje evropské poháry a zatím si zvyká na přechod mezi dvěma soutěžemi. Navíc má často v závěrech utkání smůlu, což ho už stálo minimálně tři body.

Oporou domácích je Robert Hrubý, zkušený střední záložník dal zatím pouze jeden, ale zato vítězný gól. Hbitý africký křídelník Lamin Jawo je stabilní částí základní sestavy, na kontě má dvě vstřelené branky.

Na straně hostí září Ondřej Mihálik, pracovitý útočník se chlubí dvěma góly a dvěma asistencemi. Zkušený univerzál Jan Kalabiška síť rozvlnil třikrát a čtyřikrát asistoval, v Konferenční lize se řadí mezi nejlepší střelce.

Zlín se trápí už od přípravy, vyhrál pouze dvě z posledních dvanácti utkání, z toho jedno proti Startu Brno v poháru.

Slovácko sice výsledkově paběrkuje, góly ale střílí. V posledních čtyřech zápasech vstřelilo šest branek, z toho dvě německému Kolínu.

S ohledem na hrozivou formu Zlína i vzhledem k odpočatosti opor Slovácka si myslím, že hosté zvítězí.

Pokračovat ve čtení

Fotbal

Okénko minulosti: Chile 1962 aneb Světové stříbro s leskem zlata

Publikováno

dne

I když uplynulo šedesát let, zapomenout se nedá. A nesmí. V roce 1962 získal československý tým na mistrovství světa v Chile stříbrné medaile, když ve finále podlehl obhájci titulu Brazílii 1:3.

Je to hodně let, ale patina, která tento počin překrývá, nebledne, naopak pořád září, neboť na tento úspěch se už navázat nepodařilo. Proto je nutné si ho připomínat. Kniha Chile 1962 s podtitulem Světové stříbro s leskem zlata vychází v nakladatelství Čas.

Má ještě cenu po tolika letech rozebírat, co se na stadionech jihoamerického státu přihodilo? Odpověď se nachází přímo v publikaci.

Inteligentní a čistý fotbal. Tak charakterizoval hru poražených československých finalistů ve finále mistrovství světa 1962 trenér západoněmeckých šampionů z roku 1954 Sepp Herbergger. Měl k tomu co říci, vždyť jeho podceňovaný výběr zdolal v zápase o zlato vysoce favorizované Maďary s kádrem plným hvězd.

Postavil se jim kolektivním výkonem.

Je to zvláštní, ale zdá se, jako by německá týmovost byla tím, co charakterizuje nejlepší fotbalová mužstva, jaká se kdy zrodila na území Československa nebo obou jeho nástupnických států.

Jako by tu byla spojitost mezi germánským a slovanským přístupem k věci, ačkoli stereotypní charakteristiky hovoří zejména o rozdílnostech.

Jak se ukazuje, i po 60 letech je o čem mluvit, co zkoumat, dá se i ledacos objevovat. O tom svědčí další ukázka.

V jakési úvaze kdosi nedávno navrhl považovat tehdejší československé mužstvo za nejlepší, které nevyhrálo mistrovství světa. I v konkurenci Maďarů z roku 1954, Nizozemců z roku 1974 a Argentinců z roku 2014. Je to čest. Není to sláva. Je to ocenění, uznání, hold. Není to nic, na čem by se mělo stavět. Stavět na porážce… Ale!

Jakápak porážka! Vždyť na cestě do finále v Santiagu Čechoslováci dosáhli tolika vítězství. Nebýt některých, nebylo by stříbra. Ano, ten tým se naučil vyhrávat, proto si mohl dovolit ve finále zaskočit i slavné a úžasné Brazilce, než jim čestně ustoupil.

Podobné úvahy, rozhovory s dosud žijícími legendami, příběhy hrdinů v jejich další fotbalové kariéře a jiné zajímavé postřehy, které v toku pádících roků unikly trochu pozornosti, najde čtenář v knize Chile 1962 – Světové stříbro s leskem zlata, která vychází v nakladatelství Čas.

Pokračovat ve čtení

Fotbal

Angers vs. Marseille: Preview a tipy na sázení

Marseille čeká v pátek důležité utkání v boji o Ligu mistrů, jede na půdu Angers, které naopak bojuje o záchranu mezi francouzskou elitou. Co od utkání čtrnáctého se druhým očekávat a na co si vsadit?

Publikováno

dne

Marseille čeká v pátek důležité utkání v boji o Ligu mistrů, jede na půdu Angers, které naopak bojuje o záchranu mezi francouzskou elitou. Co od utkání čtrnáctého se druhým očekávat a na co si vsadit?

Angers vůbec nevyšel začátek sezóny, poslední dvě kola ale dokázalo vyhrát, čímž se dostalo z pásma sestupu. Aktuálně drží čtrnáctou příčka, avšak jen dva body od barážové sedmnácté příčky.

Marseille je naopak s ligovou scénou maximálně spokojena. Zatím ani jednou neprohrála, ztratila pouze za dvě remízy a je druhá. Na vedoucí PSG ztrácí dva body, v Lize mistrů už je to horší, tam jí svítí v kolonce bodů nula.

Domácí táhne marocký reprezentant Sofiane Boufal, zkušený křídelník se trefil třikrát a dvakrát asistoval. Jeho francouzský kolega z útoku Adrien Hunou má na kontě dva zásahy a na jednu branku nahrál.

V dresu hostí pálí ostrými Alexis Sánchez, ikona Chile se zkušenostmi z Barcelony či Arsenalu síť rozvlnila hned čtyřikrát. Mattéo Guendouzi už nakoukl i do seniorské reprezentace Francie, letos má ve středu pole bilanci 1+2.

Angers se na domácí půdě vůbec nedaří, vyhrálo jediné z posledních čtyř utkání na svém stadionu.

Naopak Marseille je ve velké pohodě, vyhrálo pět z posledních osmi utkání, na ligové scéně dokonce pět z posledních sedmi zápasů.

S ohledem na ligovou bilanci Marseille si myslím, že hosté zvítězí.

Tip na sázení | Výhra Marseille v kurzu 1,92 u Tipsportu

Pokračovat ve čtení

Oblíbené