Spojte se s námi


Bojové sporty

MMA bojovník Hunter Boone byl doslova skalpován. Obrázky jen pro silné povahy

Bojovník MMA Hunter Boone utrpěl hrozivě vypadající zranění hlavy poté, co během zápasu narazil na odkrytý držák klece.

Publikováno

dne

Bojovník MMA Hunter Boone utrpěl hrozivě vypadající zranění hlavy poté, co během zápasu narazil na odkrytý držák klece.

Hunter Boone utrpěl zranění ve svém souboji v pérové ​​váze s Jordanem Brownem na akci Martial Combat League (MCL), která se konala tuto sobotu v Oklahomě.

Boone byl údajně sražen Brownem v úvodních vteřinách boje a narazil hlavou na nezabezpečený držák klece. Výsledkem byla obrovská tržná rána hlavy, která si vyžádala 17 stehů. Bojovník byl tak prakticky doslova skalpovaný.

Trenér popisuje hrůzostrašnou událost

Internetový portál My MMA News byl v kontaktu se zápasníkem, který odpočívá a uzdravuje se poté, co byl ošetřen v nemocnici. Booneův trenér Jason Greer vysvětlil, jak ke zranění došlo.

„Jeho protivník mu nasadil kravatu, a když narazili na plot, Hunterova hlava narazila do brány. To vedlo k tomu, že Hunter utrpěl 20centimetrovou ránu na hlavě,“ popisoval trenér hrůzný okamžik pro výše zmíněný portál.

Fotografie jsou jen pro silné povahy.

Organizace MCL se zřekla viny

Přestože se zápasník skácel na zem, netušil dle svých slov, co se stalo. Rozhodčí ihned zastavil zápas a přivolal lékaře. MCL po události vydalo prostřednictvím své facebookové stránky prohlášení, v němž tvrdí, že při montáži klece byly dodrženy všechny správné postupy.

„Chápeme a oceňujeme obavy všech z toho, co se stalo,“ stojí v prohlášení. „Naše srdce jsou s bojovníkem, kterému se tato nešťastná událost stala,“ projevila organizace lítost s nešťastnou nehodou.

MCL ale odmítla uznání viny na straně organizace a upozornila, že schvalovací komise před zápasem klec zkontrolovala. Ani sankční komise neshledala po incidentu vinu na straně organizace. Co je příčinou úrazu se tak asi těžko dozvíme. Nicméně zejména pro bojovníka Boonea a všechny přítomné to byl opravdu hrůzostrašný zážitek.

V kleci po kontrole stavu turnaj pokračoval. Přejeme zmíněnému bojovníkovi brzké uzdravení a doufejme, že takových okamžiků uvidíme v kleci co nejméně.

Zdroj: MyMMANews.com

Reklama

Oblíbené