Spojte se s námi


Bojové sporty

Místo pokuty odchod! Shem Rock míří z Oktagonu do Cage Warriors

Shem Rock měl po svém chování na vážení turnaje v Manchesteru zaplatit pokutu, protože kvůli němu nebyl zápas s Jaroslavem Pokorným. Angličan ale zřejmě raději přestoupí do jiné organizace v podobě Cage Warriors.

Publikováno

dne

Shem Rock měl po svém chování na vážení turnaje v Manchesteru zaplatit pokutu, protože kvůli němu nebyl zápas s Jaroslavem Pokorným. Angličan ale zřejmě raději přestoupí do jiné organizace v podobě Cage Warriors.

Byl představen jako velká hvězda s obrovským potenciálem. Jeho životní příběh připomíná hollywoodský film. Jenže zatímco před jeho prvním zápasem mu neměli problém fandit i čeští fanoušci, nyní je tomu naopak.

V prvním duelu remíza, ve druhém likvidace Jana Malacha, ke třetímu ani nedošlo. Mimo to si Shem Rock připsal před zápasem s Malachem první problém, když se při vážení dostal do konfliktu s Vladimírem Lengálem.

Na začátku listopadu se měl utkat ve vyhrocené bitvě s Jaroslavem Pokorným. Jejich staredown po vážení byl však vyhrocený až přespříliš a Rock při reakci na pohyb svého soupeře vyslal roundkick a Juboxe zranil natolik, že nemohl do zápasu nastoupit.

Že by Rock cítil lítost? Mrzelo jej hlavně to, že zápas nedopadl. Jinak si i v rozhovoru pro Ruik spíše stěžoval na přístup Pokorného. Fanoušci podepisovali petice na jeho vyhazov, Ondřej Novotný to vyloučil, avšak slíbil pokutu v řádu několika tisíc eur.

Shem Rock míří do Cage Warriors

Aktuálně to ale vypadá na Rockův konec v organizaci. Hrdý rodák z Liverpoolu zřejmě nehodlá platit vysokou pokutu a rozhodl se organizaci opustit a využít lasa odjinud.

Spekuluje se o jeho koketování s organizací Cage Warriors, která je v podstatě konkurencí pro tuzemskou jedničku. Důvodem je jeho nový manažer Graham Boylan, který je jednou z tváří organizace.

„Dostávám hodně zpráv ohledně mého dalšího zápasu. Ptáte na to, proč teď nejsem tolik aktivní. Pro ty, kteří mají otázky, tady mám kontakt na mého nového manažera Grahama Boylana. Já jsem moc zaneprázdněný broušením svých zbraní,“  napsal Rock na Instagram.

Oktagon by odchodem Rocka ztratil poměrně mnoho. Ano, Rock sice dělal potíže, ale taktéž potřebnou show. Navíc byl velkým lákadlem pro britské publikum, kde se organizace snaží prosadit.

Zdroj: X, Shem Rock Instagram

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.