Spojte se s námi

Bojové sporty

Miss Problem se pustila do Zajícové! Devalvuje opravdové úspěchy českých BJJ fighterů. Nechci podporovat holčičky, co jsou povoláním dcery

Kauza okolo Veroniky Zajícové nabrala pořádných rozměrů. Vycházející bojovnice, která zápasí v RFA, se chlubila svou stříbrnou medailí na ME v jiu-jitsu. Ne vše ale je takové, jak to na první pohled vypadá a nyní přispěchala s ostrou reakcí Michaela Dostálová alias Miss Problem.

Publikováno

dne

Kauza okolo Veroniky Zajícové nabrala pořádných rozměrů. Vycházející bojovnice, která zápasí v RFA, se chlubila svou stříbrnou medailí na ME v jiu-jitsu. Ne vše ale je takové, jak to na první pohled vypadá a nyní přispěchala s ostrou reakcí Michaela Dostálová alias Miss Problem.

Veronika Zajícová je vycházející hvězdou bojových sportů v České republice. Nebo to tak alespoň na první pohled vypadá, jelikož se umí poměrně dobře promovat na sociálních sítích.

Situace má být ale mírně odlišná. Zajícová se na svém Instagramu chlubila stříbrem z turnaje ADCC, sama jej nazvala mistrovstvím Evropy v jiu-jitsu. To vypadá na vynikající úspěch, pokud neznáme kontext.

Zápasnice Michaela Dostálová alias Miss Problem, která je v tomto tématu poměrně zasvěcená, totiž vysvětlila, že Zajícová zápasila v začátečnících, kam nepatří, a navíc měla pouze jediný zápas, který navíc prohrála.

Tudíž se o žádný úspěch vlastně ani nejedná. Radek Zajíc, manažer a otec v jedné osobě, poté na Dostálovou reagoval a ta nyní vrací úder, přičemž si rozhodně nebrala servítky.

„V RFA se z ní snažili udělat hvězdu, což úplně nevyšlo, tak se nacpala do COTS přes Dragunova a už se snažili i v RedFace. Její management (otec) se ji snaží procpat úplně všude a zviditelnit za každou cenu, nicméně tohle je opravdu už moc. Když ji s problémem podvádění slušně konfrontovala Pája (Kladivová), tak byla ještě drzá a arogantní.

Přitom nešlo o žádnou závist, jak Verunka a její otec rádi píšou. Ono není úplně co závidět. Leda, že by Pája záviděla nakoupené sledující na insta, billboardy od táty, soupeřky “na míru” či nesmyslné PR.

Páje šlo o podvod, lhaní a to, že do novin říká, jak byla na Evropu nominovaná a 2. místo ze 2 prezentuje jako velký úspěch, což samozřejmě veřejnost, která neví, bere jako úspěch, čímž absolutně devalvuje opravdové úspěchy českých BJJ fighterů,“ reagovala na svém Instagramu.

Vyjádření bylo obsáhlejší, dokonce jí byl zápas se Zajícovou i nabídnut. Dostálová se ale rozhodla nabídku odmítnout a ve svém dalším souboji v Clashi půjde proti Hance Gelnárové.

„Už 24.6. na gala RF za mnou přišel člověk, jestli nechci na COTS zápas tady s Verčou… poslala jsem ho slušně někam, protože nechci podporovat holčičky, co jsou povoláním dcery… Tak úplně nevím, kdo se chce kde přiživit a zviditelnit…“

Zdroj: Miss Problem Instagram

Reklama

Oblíbené