Spojte se s námi


Sázení

Miomir Kecmanovič vs. Hubert Hurkacz: Preview a tipy na sázení

První z velkých akcí na tvrdém povrchu je na svém počátku. Na podniku ATP v Torontu se sešla prakticky celá světová špička. Druhé kolo svede dohromady cesty Miomira Kecmanoviče a Huberta Hurkacze.

Publikováno

dne

První z velkých akcí na tvrdém povrchu je na svém počátku. Na podniku ATP v Torontu se sešla prakticky celá světová špička. Druhé kolo svede dohromady cesty Miomira Kecmanoviče a Huberta Hurkacze.

Hubert Hurkacz (26 let, 17. na žebříčku ATP) bude mírným favoritem v utkání druhého kola turnaje v Torontu proti Miomiru Kecmanovičovi (23 let, 44. na žebříčku ATP). Polák Hurkacz na zdejším Masters před dvěma roky došel mezi nejlepších osm tenistů. Srb Kecmanovič ve stejném roce skončil v prvím kole.

Letošní forma obou tenistů

Srbský tenista uspěl v první části roku na dvou turnajích. Zahrál si finále na tvrdém povrchu v Delray Beach a na antuce v Estorilu. V prvním případě nestačil na Taylora Fritze (9. na ATP) a ve druhém na Caspera Ruuda (5. na ATP).

Po skončení travnaté části roku se ještě vytáhl na antuce ve Gstaadu, kde se probil do semifinále. Jeho celková bilance je mírně negativní. Kecmanovič letos 20 zápasů vyhrál a o jeden více prohrál.

Polský hráč má letos poměrně konstantní výkonost. Nejčastějším turnajovým výsledkem Hurkacze je osmifinále. Jeho top počinem byl triumf na halovém turnaji v Marseille, ten patří do kategorie ATP 250.

S výjimkou antuky je Polák na všech površích v pozitivních číslech. Tvrdý povrch je dlouhodobě jeho výsledkově nejúspěšnější. Více než dvě třetíny duelů na betonu ve své kariéře vyhrál.

Aktuální turnaj a vzájemný zápas

V Torontu mají za sebou oba hráči jednu výhru. Ta Kecmanovičova se rodila podstatně složitěji. Srb porazil ve třech setech Chilana Garina (aktuálně 101. na žebříčku ATP, maximálně byl na 17. pozici) Zvítězil po setech 7:6, 4:6, 6:4 a jeho zápas trval více než dvojnásobek času oproti duelu jeho nadcházejícího soupeře.

Hurkacz si poradil ve dvou setech s Kazachem Bublikem (28. na ATP). V úvodním zápase podával mnohem lépe než Kecmanovič. Jeho statistiky na servisu byly lepší ve všech ohledech. Jediný vzájemný zápas vyhrál před čtyřmi lety Kecmanovič.

Závěrem

Hurkacz by měl v zápase s přehledem zvítězit. Hovoří pro něj aktuální forma i výkonnost na tvrdém povrchu. Tyto předpoklady prokázal výhrou v minulém zápase.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.