Spojte se s námi


Ostatní

Manuel Lanzini vzal Tottenhamu naději na zisk titulu

Publikováno

dne

Manuel Lanzini je jediným střelcem dnešního utkání dvou londýnských celků, což znamená, že šance Tottenhamu na zisk titulu se velmi vzdálila. Chelsea se totiž utká v pondělní dohrávce tohoto kola s Middlesbrough a je velmi pravděpodobné, že se Spurs vzdálí na 7 bodů, což by tři kola před koncem byl již prakticky nesmazatelný náskok.

Tottenham přitom dominoval na balónu, kdy měl 67.6% držení míče. Ovšem své šance nedokázali proměnit, naopak mohli minimálně dva góly dostat ke konci zápasu.

Tato výhra znamená, že West Ham vyhrál 3 z posledních 4 domácích zápasů proti Tottenhamu v Premier League, čemuž velmi pomohl i dnešní střelec Manuel Lanzini, kterému by se mohlo přezdívat specialista na londýnské derby, jelikož vstřelil již 9 gólů ve 14 zápasech proti londýnským týmům.

West Ham se aktuálně nachází na 9 pozici, což ovšem nemusí být v neděli večer pravda, jelikož střet tabulky je velmi vyrovnaný a od patnáctého Burnley je dělí pouhé 3 body.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.